Kinley prichádza s novým tonikom bez cukru. Jeho svieža chuť vás prekvapí

Svoj obľúbený Kinley Tonic Water si po novom môžete vychutnať vo variante bez cukru. Novinku Kinley Tonic Zero v obchodoch nájdete v 1,5 litrovej PET fľaši či v sklenenom obale, počas tohto roka pribudne aj verzia v plechovke.

Zdroj: súkr.archív

Novinka medzi tonikovými nápojmi sa vyznačuje sviežou a výbornou chuťou, ktorá je veľmi variabilná a hodí sa do celého radu miešaných nápojov či dokonca kávy. Veľa zákazníkov si však tonik dopraje pre jeho atraktívnu chuť aj samostatne.

Chutí najmä tým, ktorí preferujú menej sladké a zároveň jemne horkasté nápoje. V obchodoch zákazníci nový Kinley Tonic Zero rozoznajú podľa čierneho prebalu s červenými detailmi, podobne ako je to v prípade ikonickej Coca-Cola Zero.

Tonik je obľúbený po dlhé stáročia

Že sa tonik teší veľkej obľube, potvrdzuje aj jeho história. Prvé zmienky o ňom pochádzajú už zo 17. storočia, keď mala údajne akási prvá verzia toniku, teda chinín rozpustený vo vode, podľa legendy vyliečiť grófku z Chinchónu.

Je zaujímavé, že nápoj zdanlivo pripomínajúci dnešný tonik, sa dlhé roky používal na lekárske účely. Tento nápoj prešiel historicky veľkým vývojom a my sme radi, že na československý trh môžeme uviesť ďalší, a to vo variante bez cukru,“ hovorí Jiří Kolář, zodpovedný za značku Kinley v spoločnosti Coca-Cola ČR/SR.

Zdroj: súkr.archív

Ambasádorkou novinky sa stala speváčka Emma Drobná.

Fanúšičkou menej sladkých nápojov som dlhodobo, preto keď mám chuť na tonik, tak siahnem jedine po Kinley. Dá sa povedať, že je to môj love brand. Jedným z mojich obľúbených nápojov je espresso tonic. Káva a tonik k sebe jednoducho idú, hlavne počas teplých dní,“ hovorí k spolupráci Emma.