Budete IN a v teple: V jeseni stavte na vrstvenie

Príjemnému letnému počasiu definitívne odzvonilo a o slovo sa hlási ďalšie ročné obdobie v poradí – jeseň. Jej začiatok môže byť ešte hrejivý, avšak rána nás vedia potrápiť svojimi nízkymi teplotami. Vytiahnite kardigány, vesty či saká a buďte pripravené. F&F vám poradí, ako sa obliecť nielen pohodlne, ale aj štýlovo!

Zdroj: súkr.archív

Základom obliekania počas jesenných dní je vrstvenie. Oblečením si viacerých vrstiev na seba dosiahnete pocit komfortu a pohodlia, ktorý oceníte hlavne v sychravých dňoch plných dažďa.

Ideálnym kúskom na to je univerzálna vesta, ktorá vás veľmi dobre zahreje a navyše ju môžete použiť aj na vytvorenie zaujímavého outfitu s moderným nádychom.

Zdroj: súkr.archív

Skombinujte ju s kapsáčovými nohavicami a rolákom a doplňte ju čiapkou spolu s ľadvinkou alebo crossbody kabelkou. Výsledkom je novodobý chic styling vhodný do rušných ulíc mesta.

Pri nižších teplotách siahnite po prešívaných typoch, ktoré v rôznych prevedeniach ponúka aj značka F&F. Vesty tejto značky sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostupné za rozumné ceny.