Zdravie na dosah vašej ruky. Získajte tlakomer ako bonus k inteligentným hodinkám

Ešte väčší prehľad o svojom zdraví teraz získajú všetci zákazníci, ktorí sa rozhodnú kúpiť si smart hodinky Galaxy Watch5 alebo Galaxy Watch5 Pro od Samsungu. V rámci špeciálnej akcie k nim totiž Samsung ponúka tlakomer OMRON M3 Comfort intelli s trojročnou zárukou len za 1 cent. Tlakomer slúži na pravidelnú kalibráciu hodiniek, takže budete mať svoje hodnoty kedykoľvek k dispozícii, prehľadne na jednom mieste. Ponuka platí do vypredania zásob a dá sa využiť vo všetkých značkových predajniach Samsung.

Zdroj: SAMSUNG

Kalibrácia hodiniek s tlakomerom v predajniach Samsung

Ako ale tlakomer používať v kombinácii s inteligentnými hodinkami? Túto otázku vám radi zodpovedajú predajcovia vo vybraných predajniach. Stačí v piatok alebo cez víkend 2. – 4. 6. prísť do pobočiek v bratislavskom Avione, Žiline alebo Košiciach a zistíte, ako správne robiť pravidelnú kalibráciu hodiniek. Pokiaľ už hodinky Galaxy Watch5 vlastníte, doraziť na predajňu a správne si ich nakalibrovať môžete tiež.

Zdroj: SAMSUNG

Sprievodca na ceste za zdravím

Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro pritom nebudú merať len váš tlak. V skutočnosti zachytávajú širokú škálu najrôznejších zdravotných hodnôt. Vďaka kombinácii hneď niekoľkých senzorov získate prehľad o svojom tele (teda napríklad koľko máte vody či tuku v tele), ale tiež o miere stresu, ktorému čelíte, či o tom, ako dobre spíte. Využiť potom môžete rôzne koučingové programy, vďaka ktorým sa hodinky stanú vašim sprievodcom k zdravému životnému štýlu prispôsobenému na mieru vášmu telu.

Zdroj: SAMSUNG

Vymeňte staré hodinky za nové smartwatch Galaxy Watch5

Teraz navyše získate nové hodinky zo série Galaxy Watch5 ešte lacnejšie. Stačí do ktorejkoľvek zo značkových predajní Samsung priniesť svoje aktuálne, pokojne aj klasické analógové alebo digitálne hodinky a môžete získať výkupný bonus až vo výške 100 € spoločne s tlakomerom za 1 cent.


Dimini

Môžem sledovať svoje krvné tlaky jednoducho a pohodlne priamo na mojom zápästí. Je to veľmi praktické a užitočné pre ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie.

mauser

Akkumulyatorda ən böyük əmsallar “Rayo Valyekano” – “Malyorka” matçına düşüb. Burada oyunçu çətin klublar, Sevilla və Valensiya ilə görüşlər də daxil olmaqla, son 4 komandada sülhsevər nəticələr qeydə alınsa da, birinci klubun qələbəsinə mərc etdi mostbetindir.com