Abnormalne veci a ja

Príspevok v téme: Abnormalne veci a ja
LadyHeidy

Moj problem vlastne trva uz od detstva. Byvali sme v panelaku. Mala som vlastnu izbu, kde som aj spavala. Sice som sa velmi bala sama spavat. V noci som citila, ze v izbe nie som sama, ze pocujem dychanie niekoho cudzieho. Velakrat som zaregistrovala aj pohyby, take jemne, letme. Budila som sa casto na to, ako sa ma niekto dotkne, pohne s paplonom.
Dokonca som raz v noci zhodila vazu zo stolika na chodbe, a vtedy som sa akoby prebrala a nevedela som, ako som sa tam dostala. Velmi som nehovorila o tom, lebo mama ma zrusila, ze vraj si to namyslam a nemam pozerat rozne filmy a serialy...
Ked som mala jedenast, odstahovali sme sa. Moje problemy sa nejako extra neobjavovali. Ked som mala trinast, bola som skoro celu noc sama. Nasi isli na letisko pre sestru. Pocula som kroky po schodoch, buchotanie v podkrovi. Odvtedy v podstate nic extra. Az do poslednych tyzdnov.
Uz len ked pomyslim na to, ze by som mala ist spat, srdce sa mi rozbusi. Chodim spavat neskoro, okolo jednej rano. Zhasnem svetla, a to hrobove ticho. Mam pocit, ze sa na mna niekto pozera. Ze je tu niekto so mnou. Ked zavriem oci, mam pocit, ze ten niekto sa stale ku mne priblizuje. Pocujem rozne zvuky, mam neskutocne pocity, ze je niekto v izbe. Niekedy sa mi podari od strachu zaspat, niekedy nespim vacsiu cast noci, lebo mam strach. Ked zaspim, mam hrozne nocne mory. Stale utekam, vidim hrozne veci, je tma, krik, atd. Dokonca som sa pred dvoma dnami zobudila na to, ako mi zhasol niekto lampu. Zobudim sa a nikde nikoho, tma. Tuto noc, som si zobrala periny a spala som s maminou. A tuto noc to urobim znova... bojim sa spat. vsade... stale ma ten srach prenasleduje.

LadyHeidy

tortila899: ano ano, viem, už som si spomenula...
Veľakrát som nad touto možnosťou premýšľala a som v rozpakoch, pretože neviem, čo je správne.

tortila899

LadyHeidi: ta doska sa vola "ouija board", číta sa to "vídža". Ale to by som ti neodporučala, pokial s tým nevieš pracovať.

maria15

ja neverím žiadnym liečiteľom..títo majú moc od satana a nie od Boha,ako sa tým vychvaľujú.Možno z neho ti prišlo zle.

ivanka_83

suhlasim s mariou, teda s tym co povedal ten raul.netreba sa zahravat.inak ja mam tiez skusenost.bolo to asi pred 3 rokmi.mala som dost velky problem s priatelom.da sa povedat, ze som bola total oslabena a myslim si, ze zly duch napada slabeho cloveka.tak v polospanku rano som pocula akoby niekto chodil.v byte boli parkety, takze ked sa chodi, tak vrzgaju.pozrela som na svoju macku a ta spokojne spala.bala som sa, ze sa mi ani nechcelo pohnut.zrazu som ani neviem ako zavrela oci a akoby ma zacalo nieco skrtit.zacala som si v duchu opakovat-zastan si za paty jezisa krista, nech on stoji nad tebou nie ty nad nim.naucila ma to starka.krk povolil ale znova ma to zacalo skrtit.zopakovala som tu vetu dovtedy, kym krk uplne nepovolil.rychlo som vstala, obliekla sa a doslova zdrhla z bytu.a hladala asi 2 hodiny otvoreny kostol v nedelu v prahe.nakoniec som sa dostala ku knazovi a ten ma vypocul, povedal, ze to bola halucinacia a poslal ma domov.pockala som na priatela, povedala co sa stalo.najprv mi ani neveril, si myslel, ze tak chcem nasu hadku urovnat.bol to strasny zazitok.
verim tomu, ze len vnutorne oslabeneho cloveka moze zlo napadnut.takze pokial ma niekto problem, musi verit svojej vnutornej sile a vselika ju posilnovat.vysvetit ruzenec a nosit ho na krku.ale hlavne verit, ze boh je silnejsi.ja sice som pokrstena, ale na zaklade svojej rodiny nemam o cirkev a nabozenstvo zaujem.ale odvtedy uprimne verim tomu, ze boh existuje a on je najmocnejsi.a to nas ochrani.ale k ziadnemu nabozenstvu sa nehlasim
v 5 mesiaci tehotenstva som sa rozpravala v pizzerii s jednym liecitelom a on mi rozpraval nieco o com pisat nebudem, ale zrazu som zamdlela a mala pocit, ze ma nieco vtahuje do inej sfery, bola som uplne mimo.chytil ma za ramena a za chvilu som sa prebrala.priatel povedal, ze som bola jako sfetovana, total sjeta, oci prevratene ale len asi 10 sekund.ja som mala pocit, ze je to aspon 10 minut.bolo to hrozne.

LadyHeidy

Inak, rozhodla som sa, ze dnes v noci si zapnem nahravanie zvuku, ale otazne je, ci mobil vydrzi nahravat do rana... ?!

LadyHeidy

lost: mozno mas pravdu, ktovie ako to v skutocnosti je.
Citala som Knihu duchov, tam su zaznamy, ktore boli zaznamenane zo seansy, kde davali otazky zucastneni a pomocou tej komunikacnej tabule im duchovia davali odpovede... vsetko je tam vysvetlene.

diana15

lost:samovoľný pád vázy sa stal mne v tom podnájme,nie ladyheidy.. ja tam už nebývam chválabohu :D ale dobrý nápad,mohla som to vtedy natočiť,ale to s tou vázou sa mi stalo len 2x a to neočakávane.a napr.keď mi niečo iné spadlo,tak som bola von z domu,alebo v inej izbe..alebo sa to stalo spolubývajúcej vedľa v izbe,keď už mala vypnuté svetlo a išla spať.ináč,majiteľ mal aj psa a ten (v tom čase,keď tam ešte bol) tak brechal a stále pozeral do stropu.

N1

lost: ake zaujimave teorie :D ale sak moze byt...pre nas ako ludi je to nezodpovedana otazka ale je to blby pocit ked mozno teraz na teba nikto pozera :D no neskutocne...