Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

misshel

hmm tazka filozoficka otazka heh :D...u kazdeho asi inak,ale zase ja si neviem moc predstavit,ze mam teraz nejaky vazny vztah,este chcem tooolko toho zazit,ist na rozne miesta a tak heh...ale zase keby som to mala tak by som bola happy :)no tazko sa hovori ked nie je clovek v konkretnej situacii....ale verim,ze sa to da aj v dnesnej dobe,hoci fakt na kazdom kroku je nejaka nevera najnovsie virtualna,rozchody...ale aj tak treba verit:)heh 2 roky som este ani ja neprekrocila :D

nezabudnem

obcas ma tak napada ze kolko krat sa clovek musi zmylit aby konecne nasiel lasku a cloveka s ktorym prezije zvysok zivota a ci sa to vobec v dnesnej dobe da. Snaad jo..: ) A to som aj ja pocula ze zalubenost trva 2 roky a ze potom je to uz skor tak o zvyku .. Este som dvoj rocny vztah ani nemala takze neviem :D :D

misshel

jaaj aha tak mozno je to aj lepsie ked je dalej...ten moj chodil doteraz s holkou ktora je od nas,neboli sme nejake extra kamosky ale toto bol podraz :/ ale toto je za mnou uz....a tak hej takych kratkodobych tiez mohlo byt, ale to ma uz tiez nebavi,vacsinou chlapci v nasom veku su nevyburene deti,cest vynimkam:)no ja tiez niekedy zavidim v dobrom zmysle slova parom,ktore su spolu uz niekolko rokov a ono to stale funguje,alebo poznam aj starsie pariky a stale sa spravaju ako zalubenci, ziaden stereotyp,omrzenie,netuzi po niekom inom wau tak to je take krasne :)no zase mam kamarata co je s holkou 7 rokov budu sa brat no povedal mi,ze prve dva roky je to fajn ale potom je to uz o zvyku...asi je to fakt individualne

nezabudnem

no tak ten moj je 2 stovky kilometrov daleko takze tak .. toho na ociach veru nemam :) A hej obcas chodievam na diskoteky a tam e to fajn , zabavim sa nemyslim na nic blbee, ved ty vies co tym myslim :)) Ale tuez sa zatial nic necrta...Neviem nejako neviem na nikoho takeho rozumneho natrafit.. A po nicom kratkodobom netuzim preto asi ani nikoho nemam . Nuz co uzz. Ten moj , no nevviem viem ze dokaze uprimne lubit v tomto ho poznam ale ci predomnou bolo aj nieco ze.. Len tak asa s niekym vyspat . roky nemal babu takze myslim ze nieco tam bolo .. Ale tak to mi je uz suma fuk , ci mal alebo nemal prilezitosti .. Ked vidim kolko ludi sa okolo mna rozchadza tak som aj rada ze nikoho nemam ale zas ked vidim akí su niktori strasne stastny aj po napr.3 rokoch .. Ako aj jeho brat , ma 24 a uz 3 roky mam babu co ma ona 18 ab 19 a stale su ako cerstvo zalubení .. To je pekne si myslim :) Tak ktovie ako dopadne on .. A hej aj ja sa szanim korigovat tie zlee pocity.. Ale niekedy pomaha vyplakat sa.. A zaspominat si . Aj ked to asi k nicomu schopnemu nevedie.

misshel

uff tak niekedy ano, ale je to uz fakt malokedy v tom sa lepsim :D...niekedy to tak dolahne a mne je potom lepsie ked si aj zaplacem, aspon sa mi ulavi tak ja toto nepotlacam...lebo potom sa to moze v tebe nahromadit a hocijaka malickost ta potom moze dostat...booze ale niekedy si pomyslim,ze prenho sa trapit?...on je taka typicka ku**a chlap, na jednej strane ocarujuci citlivy mily uzasny a on taky fakt je nehra to...ale teraz vidim ze sa niekedy chova fakt hrozne, on by sa dokazal s hocikym vyspat staci ze je pekna,tak toto nemusim :/....a objav? tak pred par mesiacmi sa nieco crtalo ale padlo to, teraz su skor take suchoty, chodis inak tak do spolocnosti sa zabavat?tam postretavas aj takych co nechces :D

nezabudnem

misel a ty uz kvoli nemu nikdy napr neplaces? :) mna to vcera nejak chytilo .. trocha nostalgicke spomienky asi . Ale iba tak chviilku vies no ..:) Asi som zas moc uvazovala:)) A ziadny novy "objav" sa necrtaa??:) U mna ee.. zatiall

misshel

to pocujem prvykrat asi aj poslednykrat ze som vzorom heh :D...nie zrovna dojimava ale takaaa co sa hodi myslim :)ked som to pocula prvykrat hovorim si ciii toto mi treba :D...jj moze byt tak to vyzera....ja uz rok :/...ale par mesiacov to bolo super len teraz to opat prislo....ale ked citam nejake pripady ze napr 4 roky sa trapi tak si hovorim booze to uz je co aby jeden clovek natolko nabural svet toho druheho...ked si pomyslim ze na svete, uz len v okoli je tolko ludi,tolko chlapcov a aj tak sa da trapit pre toho jedneho...ako sa spieva to zle odide a ja to vydrzim :)))

nezabudnem

uuha misel si mojim vzorom :D idem ceknut tu pesnicku :)) Dufam ze to nebude nejaky dojimak....:) Moze to byt inak ze sa uz pol roka trapim kvoli jednemu chlapovi????? To uz co je ? :D

misshel

ahoj :)tak to chapem ved s tym clovekom nas spaja vela a zase teraz ma tak napadlo, ze je aj fajn ze nevymazeme ex uplne zo zivota mozno len tesne po rozchode...lebo mam jedneho ex s ktorym som bola vyse roka a teraz sa mi nevie ani pozdravit uplne sa odrezal odomna a mne je to luto, takto by som to zase nechcela...k zivotu patri aj trapenie sa...heh vies co nedavno sa ku mne dostal song od schindlerovej mozes ist...uzasne slova skus si najst :D...a ja dneska som sa tak prechadzala po meste a vidim tu sme spolu boli, tu a tam, a teraz chodim tadial sama...ale potom som presla myslienkami na nieco ine hoc aj na skolu heeh :D