poradte vybrat kokosovy olej

info.

copydenz,co si tym chcel povedat?:D

delphia, ja som mala zatial dva druhy kokosakov, stali rovnako a jeden vonal kokosovo uplne a druhy vobec. Je tazke odhadnut ze ktory je kvalitny a ktory nie pred otvorenim:)tak dobre vediet..a co je na nom zle?

Denz

Kokosový olej BIO
Aj keď sa väčšinou kokosový olej ponúka vysoko rafinovaný (niekedy býva označovaný ako destilovaný, riedky nebo ľahký kokosový olej), Nobilis Tilia vám ponúka skutočný panenský kokosový olej v BIO kvalite. Získava se z usušenej bielej dužiny orechov kokosovníku orechoplodého (Cocos nucifera). Ide vlastne o tuk alebo kokosové „maslo“, ktoré je v panenskom stavu biele a tuhé a topí sa pri 25 °C. Aby sme mohli kokosový olej využiť na masáže, zmiešali sme ho s malým množstvím panenského slunečnicového oleje v BIO kvalite.
-odkaz odstránený-

info.

ja ho kupujem v obchode, ale len ked vidim ze sa oplati, lebo vazne v obchodoch v BA su rozdiely aj 4-5eur. Inac aj RNG/neviem ci ho poznas/ hovori ze tie lecnejsie kokosaky posobia rovnako na pokozku a vlasy. Len na vnutorne uzivanie je lepsie mat ten kvalitnejsi/ale ani tam neznamena ze vysoka cena sa rovna kvalita/. Inac dost ma prekvapilo ten 500ml kokos. za 5eur co tu dala tekvicka. Len skoda ze postovne je 3,5 eura, to mam potom zajedno.

tekvicka

ja mam teraz z regeneracnecentrum.sk za 4.90 je to 500 ml. viem ze to nie je asi naj olej ale kedze ho spotrebuvam na pokozku suchu a nemam moc penazi tak co najlacnejsi.

info.

ten druhy kokosak kupujem o 3eura lacnejsie. Na vlasy je to jedno, lebo obsahuju rovnake vitaminy, ktore ozdravia vlasy. Iba ak by si ich chcela pouzivat na verenie, tak tam je to dolezitejsie. Takze si kup ten, ktory najdes lacnejsie, lebo na vlasky su rovnako dobre:)