Vyklenutá hrudná kosť

Príspevok v téme: Vyklenutá hrudná kosť
zuzi

Mám veľmi malé prsia a vystupuje mi hrudná kosť. Prosím o radu aké cviky mám cvičiť aby som napravila to čo som v puberte zanedbala. Mám zlé držanie tela, gulatý chrbát, a zdeformovaný hrudník-vyklenutú hrudnú kosť. Obvodná lekárka mi doporučila plávanie, a cvičenie na podlahe plávanie prsia. Ale zatiaľ nič sa nenapravilo, poznáte nejaké cviky ktoré by pomohli?

matias

Chcel by som sa spýtať mam vyklenutú prsnú kosť, ale iba na jednej strane v čom môže byt problém . Ďakujem

anka

zuzi ja mam tiez tento problem...pri doktorke som s tym nebola pretoze si myslim ze sa to neda napravit drzanie tela ano ale ta hrudna kost nie...proste tvoje telo ma taku stavbu a uz to nezmenis....a male prsia uz dnes niesu problem staci cvicit spevnia sa a na to hrudniku budu vyzerat ovela lepsie ako na nejakom vpadnutom(vlastna skusenost:))...predstav si aka budes rada ked budes mas 50 rokov bude vyzerat lepsie ako tie co maju vpadnutu hrud a ovisnute prsia ver mi....bude to fajne sme take ake sme treba sa s tym zmierit..aj maly nedostatok sa moze zmenit na velku prednost ;)))