telenovela

Príspevok v téme: telenovela
dolores22

Citim sa ako v nejakej telenovele.Mam 24 rokov a prvy vazny vztah.Avsak nie uplne prvy.3 roky dozadu som v nemecku studovala.Tam som spoznala mojho dovtedy PRVEHO princa.Bol zabavny sympaticky vzdelany a v neposlednom rade aj bohaty.Jedinou jeho chybou bolo ze bol o 22 rokov starsi.Laska ako hrom.On v nemecku rozbiehal firmu a ja som bola zalubena az po usi.Bol mily romanticky a neodolala som mu.Tvrdil mi ze sa zo zenou rozvadza a bla bla bla.verila som mu.Prezili sme tam spolu 8 pre mna skvelych mesiacov.Vsetko vsak skoncilo tym ze sa mi raz priznal ze ziadny rozvod sa nekona.Odisla som a prerusila vsetky kontakty.Nejaku dobu este vypisoval maily vyvolaval ale po par mesiacoch bol definitivny koniec.Ale zabudnut som nevedela...
Presiel dalsi rok a princ cislo 2 si ma nasiel na jazykovom pobyte v Australii.Je skvely.Vazne.
Po takmer roku chodenia ma pozval na rodinnu predvianocnu chatu.(tento piatok)Jeho rodicia,bratia s detmi a manzelkami,on a ja.Vsetko som si to v hlave prehravala aspon 100krat chcela som zaposobit,aj ked priatel mi rodicov vykresloval ako egocentrikov s ktorymi sa v podstate neda rozpravat.Prisiel piatok a stretnutie s nimi.A ON moj PRVY tam stal,avsak uz nie v roli milenca,ale otca mojho priatela.Ostala som ako obarena.Cely vecer som bola v soku.Na svete su miliardy chlapov,ale toto sa moze stat len mne.Mozno by som to zistila skor keby mi princ cislo jedna pred tymi 3 rokmi povedal svoje prave meno.Ale co uz.Dnes je nedela,teda uz pondelok a citim sa stale rovnako.Co mam robit?Povedat to priatelovi?Jeho mame?Som zufala vystresovana,nechcem si pokazit vztah s priatelom...ale toto by asi nezvladol...

squirrel

heh, to chce este jeden predpoklad aby to ostalo v utajeni - nesmie sa aj mily ocko prerieknut, alebo pochvalit :-)) ale to by si pokaslal aj u manzelky :-))

heh

to je ina story... necitas vela danu steel?
inak by som to teda nehovorila nikomu... ani priatelovi ani jeho rodine...v ziadnom pripade...

datelinka

dolores, to znie fakt neuveritelne :-)
povedat ci nepovedat? ak mu to nepovies, vydrzis zit a fungovat s priatelom s takymto tajomstvom? ty vies odpoved na tuto otazku. na druhej strane, chcela by si, aby tvoj priatel mal pred tebou dost zavazne skutocnosti, ktore by pred tebou skryval? chapem ze je to pre dobro tak priatela, ako aj pre vas vztah.
asi som ti velmi nepomohla :-( skus ty v mysli rozobrat pre a proti, ty sa poznas, poznas svojho priatela.