nemal o mna zaujem alebo ziarli, bol na mna nastvaty?

Príspevok v téme: nemal o mna zaujem alebo ziarli, bol na mna nastvaty?
millli

Rozumiete tym muzom? Bola som na diskoteke s kamaratkami a zhodou okolnosti tam bol aj chlapec, s ktorym mame spolocnych priatelov a ktory sa mi celkom paci, mozno aj ja jemu, ale neviem to naisto. Preto sa pytam teraz vas, ako to vidite. Trochu sme pokecali, ja s tym chlapcom. Potom som isla tancovat za dievcatami. Neskor som ho zavolala tancovat, pomyslela som si, ze je mozno hanblivy, aby sa opytal on, ale odmietol. Tak som zostala sediet v boxe pri tych kamaratoch a kamaratkach, co netancovali. O chvilu neskor prisiel iny kamarat z jeho partie a ten ma vyzval tancovat, tak som isla, akurat zacali hrat sladak. A zacal sa na mna lepit, ale podarilo sa mi mu nejako dohovorit, aby to neprehanal. Ked to videl ten, co sa mi paci, zavolal do tanca najblizsie sediacu kamosku. Teraz neviem, ci nechcel tancovat iba so mnou? Nema zaujem? Alebo sa ma velmi hanbil, ale pritom ziarlil, ked ma vyzval iny a preto pozval do tanca kamosku? Povedzte, chapete to? Viete to nejako logicky zdovodnit? Dakujem.

millli

Myslela som si, ze sa mu mozno pacim, lebo ked sa dopocuje, ze mam nejaky problem, stale mi pride pomoct, ale teraz sa mi zda, ze ma asi len v povahe pomahat a vobec to nesuvisi s tym, ci sa mu pacim. Vyzeral vsak riadne nabruseny, ked som odisla s inym, teraz neviem?

millli

Moze byt, ze si myslel, ze nevie tancovat, lebo ked tancoval on na nejaku obycajnu diskotekovu pesnicku, vyzeralo to skor ako kmitanie zo strany na stranu, niektori jeho kamarati, to bol uz uplne iny tanec. Ja tiez nie som urcite extra tanecnicka, tancujem vsak rada a mozno sa aj bal, ze by nas strapnil aj mna aj jeho?

anjelik9

možno si len myslel že nevie tancovať a nechcel sa pred tebou strápniť a keď ta videl že tancuješ na sladačik s iným tak ho to asi naštvalo a chcel ti to vratit

rony26

ako to vidia muzi?...no pozri, su taki, pre ktorych budes od zaciatku len prestupna stanica, ale ti vek neriesia...no a ak sa bavime o tych co maju seriozny zaujem, tak tam je to podobne, ani oni vek neriesia...ved to poznas, ked ju milujes, nie je co riesit :-)...vsak ak ma ten dotycny nieco proti starsej partnerke, tak do toho nepojde, to je uplne jednoduche...a ak tam budu sympatie tak mu bude uplne ukradnute o kolko si starsia a kto si co pomysli...a nazory typu, ze sa chce niekto zaucit v sexe mi pridu dost uzkoprse...a vobec, ked si to tak citam, tak sa nas (a mozno aj seba) snazis presvedcit o tom, ze si nechces zacat s mladsim, lebo ktovie ako by to zobral...ale je jasne, ze to skor ty nevies "stravit", kedze si zvyknuta na starsich partnerov a zacat si s mladsim ti mozno pride ako krok spat...proste si myslim, ze mas v sebe urcite "predsudky" co sa tyka vztahov s mladsimi

millli

Ten sikovnejsi si ma aj viac vsima, ale ja si to nechcem alebo nechcela si to pripustit. Pozyva ma hocikedy na kavu, ale ja ho stale odmietam. Vadi mi totiz, ze je odo mna mladsi. Ja mam skoro 23 a on 20. Mna lakal ten druhy, ten je v mojom veku. Neviem, mam strach, ako muzi beru starsie zeny. Mam strach, ze sa bude chciet len zaucit v sexe a potom by ma vymenil za inu. Ja som mala predtym len starsich partnerov, teda dvoch, jeden bol starsi o pat rokov a druhy o desat rokov. Mozno tri roky rozdiel nie je vela, ale ako to vidia muzi? Ako beru svoju napriklad o tri roky starsiu partnerku, je pre nich len prestupna stanica alebo sa im zda viac rozumna a chcu pri nej ostat, nehanbia sa za to, co si pomyslia ini?

dobra vila

Suhlasim s babami... a za druhe, podla mna, mal sa chytit sance, ked si ho volala. Radsej paktuj s tym sikovnejsim, ktory nema mindraky s tebou ist do tanca :D

aluska

tato stranka zatial nedokaze citat myslienky, takze my to nevieme...
neviem , nemam 15 ani 16...neviem ako takito chalani reaguju, ani som nikdy takyto velky PROBLEM nemala

cajik

Aaa.. ja si myslim ze sa mu nepacis.. aj keby sa hanbil a pacila si sa mu, asi by s tebou tancovat siel. Ale ked mate 15- tak mozno potom zacal ziarlit, no ktovie :D

ramirka

urcite mas este malo rokov...riesit tu taketo zalezitosti...to zistis casom co z toho bude ako sa prejavi...my naozaj nemozme vediet z tohto co a jak :D