Novynette-problemy

Príspevok v téme: Novynette-problemy
katrenka

Ahojte baby..mam taky problem...uz asi rok beriem antiku novynette ...zo zaciatku ziadne problemy...az na tie klasicke..chaoz v menstruacii a tak..ale teraz...vzdy ked mam este asi 10 tabliet na zjedenie zacnem mat vytok..keby bol klasicky neriesim to..ale ten vytok je tmavo hnedy ako kakao este tmavsi ...nie je silny ale trva tak tyzden a potom normalne na termin mi dojdu kramy..prosim poradte stalo sa to aj vam?? opakuje sa to asi uz treti mesiac...PORADTE MI PROSIMMM

katrenka

ingridaa monika...
dakujem za rady..ja pojdem teraz niekedy na preventivku ale tak ja mam dost zly pocit ze berem antiku a nieto este dalsie tablety k tomu ved to je nezdrave..nechcem zit na liekoch..ved to je nechutne...ah jaaj.rozmyslam ze kaslem na tu antiku asi uplne sposobuje mi to len problemy.

Monika1984

No ja osobne som s tymto problem nemala pri ziadnej Hak, ale prednedavnom mi rozpravala o rovnakom probleme ako mas ty. Berie Hak Yadine 4 roky, nebol problemy a teraz presne to co ty. Ona ma v plane kedze ma vo februari preventivku ze o povie gyn. a bude si pytat zmenit Hak.
Inak celkovo som si na sebe vsimla ze zo zaciatku mi ziadna Hak nerobila v podstate ziadne neziaduce ucinky az po roku a viac... (brala som 4 rozne Hak a pri kazdej to bolo tak ze cca po roku anstal nejaky problem..) zmenila som na inu znacku zase rok-rok a pol dobre a zas nejaky problem...

Ingrida

katrenka. Mám ten istý problém. Myslela som, že ma po troch mesiacoch prejde ale neprešlo. Lekárka mi silnejšie nechce predpísať, tak mi dala tabletky norethystern. Tie musím brať desať dní pred koncom užívania antikoncepcie. Problém to vyriešilo, ale zas dokedy to mám takto brať, že? Inak ja beriem antiku kvôli strašne silnej a dlhej menštruácii. aj 10 dní som mávala.

katrenka

misuliatko
a este taky dotaz..moj priatel nesuhlasil s tym aby som brala antiku....a pohadal sa preto aj s mojou maminou..preco by mi ju teraz mal platit on ked mamina ma k nej donutila??? a ked on s tym nesuhlasi?? ty uz neviem co riesis

katrenka

aluska
dakujem za rady..slubujem ze zmenim lekarku heh:D ked ja si nikdy nenajdem cas..a neviem co ta misuliako riesi vsak je kazdeho osobna vec ako sa chrani pri sexe..ah jaj...je to vseliake..viem ze antika ma aj zle plyvy ale tak asa vrazat do gum sa nam tiez nechce a ake su este ine moznosti...

mišuliatko

aluska ta platba za antiku -to bolo pre katrenku.A už končím načo sa hadať -suma sumarum katrenka chcela poradiť tak ja radím mikroskop zakupiť v lekarni a to je odo mňa všetko .Zdravím Vás a prajem krásne Vianoce:)

aluska

a co ty vies kto mi plati antiku?my si ju platime spolu, kazdy polovicu a tak to bolo aj pri kondomoch
a ked si neni ochotna dat za kondomy tak je to tvoja vec, nie moja

mišuliatko

baby neviem čo sa do mňa navažate ...ja som len napisala že sa čudujem každej ktora bere antiku-je jasne že je to vaše slobodne rozhodnutie...a mala som pravdu že tabletky neplati on! a na prerušovanej suloži môže fungovať len ten čo naozaj dobre pozna svoje telo !! nuž a čo sa mojkroskopu tyka je to minutkova zaležitosť :)) a primeraky su všetky rovnakej kvality -platiš len značku:)))a ked je taky vrucne milujuci nech si nasadi tabl. antiku ON!

aluska

ked si neni spokojna s pristupom lekara urcite ho zmen
ja som urobila to iste volakedy a to sa neda ani porovnat..tento mi robi vzdy vsetky vysetrenia, fakt poctivo, vsetko povysvetluje a nesprava sa ku mne ako keby som mu mrhala jeho casom
praveze naposledy som bola vnutri tusim nejakych 55 min a aj napriek tomu mi vsetko poctivo vysvetlil a povedal mi ake mam vysledky, co to znamena a tak

a to neni sukromnik! a nic mu neplatim...