Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
monusik

Dobry den prajem krasne vianocne sviatky chcela som sa na vas obratit s jednou otazkou : Minuly mesiac som 17 tabletku zabudla uzit uzila som ju hned ako som si súpomenula 18 tabletku uzila ako mala no co som nechcela tablety sa mi podarilo zabudnut doma tie zvysne teda....menstruacia mi prisla za tri dni tak som uzila tabletku hned v prvy den menstruacie ako mi je urcene mojou lekarkou ze prvy den cyklu....teraz tento mesiac som vsetko uzila v poriadku 21 tabletiek lenze zostalo mi v baleni tie 3 tabletky z minuleho mesiaca mam ich douzivat alebo uz len cakat na prichod menstruacie? uzivala som to vobec spravne?bola som chranena pred otehotnenim?? prosim pomozte mi Dakujem a Vesele Vianoce

aluska

monusik ty radsej neber ziadnu antikoncepciu..nerobi to u teba dobrotu..len si uskodis
ako uz davno som nevidela niekoho tak nechapaveho, ..zato ze ti doktorka povie ze prvy den menzesu
co tak si citat pribalovy letak...?
nie su to LENTILKY

levicaaaaa

inak, ak sa smiem spýtať, prečo si z pomerne stále novej a kvalitnej antikoncepcie /Yadine/ prešla na starší typ a navyše kópiu /Lyndinette/ ?

endi86

Monusik si vymyslela akysi vlastny system a vlastny cyklus skratka :) Budme rady, ze sa zatial nic neprihodilo. Mam dojem, ze si skratila prestavku v podstate, co je lepsi pripad, nez keby si ju predlzila... Kazdopadne to radsej povedz svojej gynekologicke. Samotna HAK je zasah do organizmu, nespravne uzivanie o to viac, myslim si.

monusik

tekvicka teraz ste ma vystrasili :) ak by sa nahodou nieco nestalo fuuu predsa tablety ano som mozno poplietla to je pravda bola to moja chyba...ale predsa som si len sama pomenila cyklus...ale zeby sa znizila ucinost antikoncepcie??...predsa po uzivani 7 dni je clovek chraneny...

tekvicka

yadine som ani ja nepochopila ale to by sme ju asi este zbytocne viac zneistili a rozhodlili...ale dufam ze to uz spravne pochopila lebo potom by sa velmi cudovala ak by sa nahodou nieco stalo ze preco

monusik

levica aka nezodpovednost tabletky yadine som uzivala presne ako mi prave radia dve pouzivatelky pod tebou baby ste zlate dakujem chapeme sa :)) vzdy na 8 den po 7 dnovej pauze bez ohladu na to ci menstruacia skoncila :)) takze ma zas neurazaj prosim ta dakujem

levicaaaaa

ja som síce nepochopila to užívanie Yadine,a le radšej to ani nechcem vedieť, lebo by som sa asi rozčúlila... :((

toľká nezodpovednosť...

áno, užívaj po sedem dňovej pauze bez ohľadu na menštruáciu