chudnutie-cvicenie-vlastné skusenosti

Príspevok v téme: chudnutie-cvicenie-vlastné skusenosti
šumienka

Ahojte! Tento príspevok zakladám pretože by som rada vedele vaše osobné skúsenosti s chudnutim a cvicením. Nejde mi ani o kila, skor len o par cm zo stehien a celkovo z noh. Necvicim pravidelne, akurat len tancujem. Kolko krat do tyzdna by som mala cvicit a ako dlho? Precitala som uz plno odbornych clakov, ale nazory sa lisia. Niekto tvrdi ze cvicit treba minimalne 20 minut lebo po 20 min. zacina spalovanie, inde zas tvrdia ze bez sledovania tepovej frekvencie nema zmysel cvicit(so zamerom chudnut). Tak ako teda je? Ako sa podarilo schudnut vam?..jedna sa konkretne o rotoped, na nom chcem cvicit. Dakujem

LILIII

šumienka

tak nespekuluj a skus co tebe sadne!!
ja som schudla dost vela kyl ,ale nechodila som do posilnovne ale beham 1hod a viac je pravda ze cvicit by sa malo viac ako 30min no podla mna to zalezi i na tom o ake cviky ide
"taky jogin 30min" to by bol asi darebak ci nie?

sportwomen

vysledok sa dostavi po 3-4 u niekoho az po 6 mesiacoch dost intenzivneho pohybu. denne 30 min.najlepsie na cerstvom vzduchu, svaly potrebuju kyslik!skus beh rano nalacno, pocas dna zdrava strava 5krat.perfektne vytvarujes postavu. je to drina, musis to vydrzat. Nakoniec zistis, ze je to tvoj zivotny styl. Bez tohto zistenia nebude z formovania postavy nic. Musime sa hybat a zdravo jest. Inac to nejde