MAM VZTAH S 2-MA MUZMI ZENY POMOZTE

Aria

Ale musia pochopit ze ide o tvoje rozhodnutie a o tvoj zivot. A mozno si toho noveho oblubia este viac. Daj tomu mozno este trochu cas. A potom ich zoznam...

aňa

Tuk, neboj rodicia to urcite pochopia, ide o tvoje stastie. Ved aj oni musia pochopit, ze vztah v ktorom niekto je cely cas prec, nema zmysel. Ale hlavne je, ze si teraz stastna s tym, ktory ta robi stastnou.

Aria

Pozri tuk, tak ked si to uz urobila, hod to za hlavu. Uzivaj si stastie ktore prezivas a netrap sa. Ak sa neozval, tak ho nechaj tak. Kazdy clovek riesi svoje problemy po svojom. Ja som zial mala vzdy tu smolu, ze ma ex prenasledoval este par mesiacov a mna to ubijalo. A vasi? Je to predsa tvoj zivot nie? Povedz im, ze sa lubite a proste je to tak. Pochopia to.

tuk

s tym s kt som bola 3r urcil si priority hokej v zahranici a mna tu nechal stale vravel uz neodide a teraz som si urcila ja lasku a stastie

aňa

tuk: myslim, ze si sa rozhodla spravne. Ty snad cakas, ze sa ti ozve? A naco by sa ti mal ozyvat? Vasi by ta mali podporit, ved sa jedna o teba a o to, s kym ty budes stastna a nie oni.

tuk

pripadam si ako svina co zradila a hlavne 3r sluboval ze uz neodide a odisiel a s tym s ktorym som teraz viem ze by nesiel nikam bezo mna robi ma stastnou a ja uz neplacem a nechodim jak bez duse ale ako to povedat nasim ....je to 2den co som sa rozisla ani sa neozval kasle na mna

Aria

Ahoj, nuz je to velmi tazka volba. Nie je lahke pocuvat hlas srdca ak sa to srdiecko nevie rozhodnut. Mozno by si sa mala zamysliet nad tym, co pre teba znamena ten 3 rocny vztah. teda nie vztah, ale ta osoba. Ved aj s nim si musela byt predtym stastna. Naplnal ta ten vztah? Poloz si otazku, ci neprezivas pri tom novom to iste co si prezivala uz raz s tym druhym. Lebo ak ano, tak musis ratat s tym, ze to po case tiez sklzne do tej istej roviny. Velmi ti drzim palce aby si sa rozhodla spravne. Ale nerataj s tym, ze sa tu uz nebude ozyvat. Ak ta miluje, nevzda to tak lahko... moj nazor...