pokaslane sviatky

Príspevok v téme: pokaslane sviatky
luciferka

Ahojte, som taka znechutena, ani neckaam radu, len sa potrebujem vyzalovat....., nemam komu. Mam priatela, vsetko je medzi nami pekne, raz sme hore, raz dole, taky normalny vztah...., on ma vsak nemiluje.....a nikdy nebude,...,ma ma rad, lubi ma, viem ze pre neho vela znamenam, ale nikdy pre neho nebudem cislo 1, to je druha zena, ktoru chce uz asi 8rokov..., ona sa mu obcas ozve, vtedy za nou uteka, nechce ho totiz ako chlapa len ako kamarata....a hacik je v tom,ze ona dokaze dat o sbe vediet akurat v chvilach ktore su pre mna dolezite...., priatelove meniny, nase vyrocie, kazde vianoce....., vcera isiel priaitel ku kamosovi pokecat a mala tam ist aj ona, tak sa schytil a odoisiel radsej domov, nech ju nevidi, lenze dnes su dohodnuti, ze pojdu s pariotu von, zaspominat na stare casy, a pravdepodbne pojde aj ona. Vravel mi, ze ak pojde ona, on tam nepojde, ale to sa dobredu asi tazko dozvie, takze ju pravdepodobne uvidi, a ja pojdem zase raz do predele, lebo sa na man vykasle, a upadne do depky, a bude mat znovu nadej......, je to zacarovany kruh, a ja uz prestavam vladat...., Strasne mi na priatelovi zalez, je na mna velmi dobry, je to uplne iny clovek ako ostatni.., vzdy som takeho chcela a potrebovala, vsetko nam kazi len ona. Uz som u aj prosila nech mu viac nepise, vzdy sa odmlci na chvilu a potom ked ma problem ozve sa, a chce jeho pomoc, a mna to ubija. Dnes asi zosaliem, lebo viem ze budu spolu, a ze ona to spravi naschval,ze pojde von. Viem ze to nie je len jej chyba, ale ona sa snim len zahrava. Vsetci potrebujeme citit ako nas niekto miluje, a ona to citi len u mojho priatela, vzdy mala takzch kretenov.Ale mat s nim nic nechce, len sa potrebuje obcas postazovat, vyplakat a potom pre nu prestane existovat na par tyzsnov a zase dokola....., a mna ide porazat, lebo mam pocit ze aj ja si zasluzim byt milovana a byt na prvom mieste u niekoho.Tak sa to vo mne bije vsetko, neviem co mam spravit, nechcem ho opustit, lebo potom sa dostanem tam kde som bola predtym a to necchem viac, ale neviem byt ani s nim....hlavne ked vidim ako sa depkuje kvoli slecne dokonalej,a na mna sa vtedy uplne vykasle, ani sa so mnou neorzprava vtedy....

MMMaruska

Ked to je také hrozné, predpokladám že mu nechceš robiť "triky" hrať hry a oplácať sa mu... Ale dovoliť aby sa s ním "hrala" iná žena a robila si s ním čo chce??? Ked ju má tak strašne rád... Zaslúžiš si niekoho lepšieho kto bude teba tak moc mať rád fakt!!! je to ťažké ale byť druhá je ešte ťažšie:(

purblanka

ak tvoríte pár,tak by ste mali všade chodiť spolu,nemyslíš?A ked to robí on,tak ked ste spolu sami,povedz mu,,,láska dnes idem niečo vybavit,alebo si niečo vymysli,a chod preč na 2 hodiny.Pekne sa uprav,vymaluj,obleč.Si žena,musíš to dokázať.

purblanka

napíš mu-ako sa máš?idem ku kámoške,neviem kedy prídem.Nech aj rozmýšla,načo,prečo,a nič viac mu nepovedz-nech uvažuje.Musíš byt trochu aj ty tajnostkárka.

MMMaruska

vieš prečo ju tak má rád? Lebo NEVIE na čom u nej je... Myslím že je jediná možnosť rozísť sa s ním... Pretože bud tým vyriešiš že si nájdeš niekoho kto ta bude mať na prpvom mieste, alebo On pochopí kým pre neho si, pretože budeš rovnako nedostupná ako ona... Nie????

luciferka

hej sami byvame, teda teraz uz so spolubyvajucimi este, ale izbu mame vlastnu, lastnu dmacnost, on je dobry clovek, nebyt tohoto tak by bol dokonaly..., ale to nie sme nikto......

luciferka

ja na prvy sviatk vianocny nikam chodit nebudem, a kamosky mali ist dnes....., nechcela som..., a mala som navstevu....,je to aj mja chyba ze mu to tolerujem, keby nie, tak uz s nim nie som, ale asi ho potrebujem momentalne, tak ako on mna, neviem, ja viem ze som blba