hnacka pol roka

Príspevok v téme: hnacka pol roka
ivanka_83

uz asi pol roka ma hnacky.na zachode ma to boli.som dva roky po porode a obcas mam krv na papieri.len trocha.pijem 3-4 litre vody denne.doktorka ma chcela poslat k doktorovi, ale dost ma postrasila.tak som nesla.ako si mam pomoct sama?doktorom moc neverim.mam z nich strach.v prorodnici ma nechali skoro umret.mate nejaku radu?

datelinka

chod ivanka, mne robili rektoskopiu a lekarka sa este prisla opytat, ci by som nebola ochotna posluzit ako studijny material pre medikov :-) tak som sa len usmiala a povedala, nech pridu studovat :-)
prezijes to. nie je to strasne, ani bolestive.

ivanka_83

no asi tam vazne pojdem, ked to tu tak citam.je pravda, ze som vela korenila a nasli mi kamienky v tehotenstve.a oco ma vraj hemeroidy.mam este take problemy s akne.ked sa mi jedna vyraska objavi a ja si ju natieram, tak rychlo zmizne a hned sa mi vedla objavia dalsie tri.vraj plet je zrkadlo criev.takze to asi ma suvislost.

datelinka

cista voda z vodovodu, alebo balena?
mozes mat napriklad aj celiakiu, ak nepodstupis vysetrenia, nikto ti nepomoze. ale ten herbalife naozaj vysad, take koktaily vobec pri hnackach nepi.

ivanka_83

to nebude z herbiku.ja som vlakninu vysadila.pijem teraz par dni len kokteil.ako som pisala, ja ho jem okolo 6 rokov.aj partner.a tomu nic neni.sa bojim, ze ci nemam skor nejake bakterie v crevach.

barbinka

ivanka nehcem ťa strašiť,ale určite choď na vyšetrenia. moja teta zomrela na rakovinu hrubého čreva, mala také isté príznaky ako tu ty opisuješ. Tiež nešla hneď k lekárovi.

fenix1

ja by som vysadil herbalife a isiel by som aspon na rektoskopiu,ked ti je kolonoskopia problem
hoći kvoli pocitu zodpovednosti ako matky,by som isiel na kolonoskopiu
je to nechutne,ale jedine naozajstne riesenie

ivanka_83

cistu vodu pijem.dva deci fanty si dam raz za mesiac.nepijem kavu, caje, mineralky, ani ine ochutene napoje.ani sirupi.len vodu.ta hnacka je ako taka makka stolica, ktora sa neda dobre splachnut.no ja uz neviem ako to doktorka nazvala, ale zlakla som sa.ze je to velmi neprijemne vysetrenie.mam 26 rokov, nechcem byt lahostajna.

ivanka_83

vsak to nemam v kuse.ja stravujem pomerne dost zdravo.ovocie, zelenina, biele maso, polievky, cestoviny, malo smazeneho, ale dost korenia.jem kokteil, vlakninu a lipidy a protein od herbalife-uz asi 6 rokov.tieto problemy mam s prestavkami uz od porodu.netvrdem, ze denne.tak kazdy stvrty den mam klud.ta hnacka nieje ako voda.nechcem to opisovat.ved je to nechutne.ale uz sa bojim aj sama o seba.krv mam len trochu.tak raz za 3 tyzdne.