len pre muzov...

millli

Cely rok je som v pohode, len pred a pocas Vianoc ma chyti strasna depka. Pred Vianocami sa totiz rozisiel so mnou byvaly, pekny darcek mi teda dal, mohol aspon pockat po novom roku. Ja viem, ze nie som dokonala, on mi totiz riadne posliapal sebavedomie, nic poriadne nevies, si neschopna zena. Po rozchode som mala dlhy cas, 1 az 2 roky problem sa vobec prihovorit k muzovi, teda flirtovat s nim, az teraz pomaly na to naberam odvahu.

jajka001_

milli mne sa stalo to iste, netreba im robit co na ociach vidis potom si ta nevazia, a tak je to vo vsetkych vztahoch nie len s muzmi

millli

Ako zena ti poviem, ze mojmu byvalemu sa asi nepacilo, ked som mu splnila, co som mu na ociach uvidela. A potom si zacal s istou p...u, ktora mu vycitala, co sa dalo, ze niekoho na prechadzke pozdravil, ze sa obzrel za inou, muselo byt vsetko podla nej, inak sa urazila a vsade nadavala, aky je ch... Od nej si uz nechal skakat na hlave a ked ma to nastvalo, ako sa k nemu sprava a povedala som mu, nech otvori oci, povedal, ze mne neublizila. Zacal si s nou este kym sme my chodili. Bolo to v case, ked sme mali krizu. Teraz uz ani oni nie su spolu. Ked ju niekedy vidim v meste, mam chut jej par vylepit. Byvalemu som totiz po rozchode uz povedala, co si o nom myslim po tom, ako sa zachoval. Ze namiesto riesenia chodil za inou. Bola to sice pekna a pritazliva zena, ale uz podla spravania mohol zistit, co je zac, ja chcem, ty nesmies. Dufam vsak, ze jej sa to vsetko vrati. Cize chlapom sa najviac paci, ked su k nim zeny mrchy.