PÚDER

Príspevok v téme: PÚDER
Tinkaaaa08

Ahojte :)Mám 14(zanedlho 15) a môj problém je v tom, že sa často lesknem. :( Hlavne v oblasti T-zóny... Občas mi to už vážne vadí a najradsej by som chodila so šatkou na tvári :/ Rozmýšlala som nad púdrom. Mejkap este nepoúžívam. Ktorý púder pre mladú pleť by ste mi odporúčili?:)Je lepsí obyčajný alebo ten minerálny?:) díík

swistica

,,pribalovy letak teraz citat nebudem" dost odvaha potom davat si nieco na tvar, ked ani nevies na co je to dobre, ake to moze mat neziaduce ucinky a este to odporucas aj na fore ....

swistica

siija: az na to ze ja neodporucam kozmetiku oriflame, ja odporucam obrusky na odsatie lesku, cize obrusok nerovna sa kozmetika. To je rozdiel :-)

a dalej siija, to ze nesuhlasim s tym co si napisala je neslusne? to tak teda hmmm

siiija

swistica,,,to mas sice pravdu ze ta emulzia je na suchu plet...ale je jej viac druhov... pribalovy letak teraz citat nebudem... odporucam nie preto aby som ublizila ale preto lebo ja s nou mam dobru skusenost a aj vela kamaratok s problematickou pletou...je to ako doplnok k inym pripravkom ale jasne ze to nevylieci akne...
...da sa to napisat aj slusnejsie... takisto ako ja by som ta mohla napadnut za to ze preco odporucas kozmetiku ako je oriflame mlademu 14-rocnemu dievcatu s problematickou pletou....
ako napisala autorka tohto fora..."PEACE" ;)

levicaaaaa

swistica: veď preto, lebo už som sa zľakla, že mi preskočilo, že o tých obrúskoch neviem :D s Oriflamom robím presne rok a nevidela som tam ani raz také obrúsky...ale škoda, mohlo to byť fajn...

siiija: a ktorá kozmetika je dobrá na "detskú pleť" ???

swistica

levica: pozerala som katalog oriflame, tak to vyzera ze tie obrusky uz prestali distribuovat na slovensko, skoda lebo boli fajn ked som ich pouzivala

siija: EXCIPIAL U HYDROLOTIO je na suchu plet, neviem preco to odporucas na mastnu problematicku plet. Ono doktori to radi predpisuju, lebo im to odporucaju farmaceuticki dealeri a maju z toho vyhody, paciet myslim za to nedoplaca, a je spokojny ze mu doktor daco dal, ale ked si precitas pribalovy letak tak zistis ze to s problemovou pletou nema nic spolocne ...

siiija

a este som zabudla dodat... kozmetika ako oriflame a avon podla mna niesu vhodne pre "Detsku plet" o avone mi to potvrdila aj kozna...lekaren to isti;)

siiija

Tinka...v tvojom veku...pubertalnom...by si mala v prvom rade navstivit DOBRU koznu lekarku... ktora ta bude viest tym spravnym smerom...ja som asi v 15-tich zacala a nelutujem...skor to bola "vyhra"...ako pisala levica ze sa neodporuca puder aplikovat na plet bez make-up-u...nepocula som o tom este...nehadam sa... ale ja to takto robim...mam cistu plet ale chcem ju "tonovat" ..make-up som si nejak neoblubila...a aplikacia pudru je ovela rychlejsia... je pravda ze puder vysusuje...treba pouzivat pred nanesenim nejake kremy...ja pouzivam emulziu ktoru mam predpisanu od koznej ale da sa kupit aj bez receptu EXCIPIAL U HYDROLOTIO..je to uzasna emulzia a dokoca s receptom ma aj uzasnu cenu ;) mam 17 rokov a ten puder pouzivam asi rok...nezaznamenala som nejake zmeny...ani moja lekarka... ale kazda z nas sme ina:)

anjelik9

a čo takto zaobstarat si kozmetiku ktora ti zredukuje množstvo mazu napr bioderma sebium gel abo voda alebo lacnejšia varianta ryor aknestop pena pekne ti to zredukuje mnostvto mazu a ked si das daky hydratačný krémik na mastnu plet čo ti ju tiež ete troška zmatni tak by to malo byt podla mna v pohode bo aj ja som mala problem s mastnou pletou a len kremiky na zmatnenie mi nepomohli asle spolu s biodernou abo ryorom to už bolo super

levicaaaaa

swistica: aké obrúsky z Oriflame máš na mysli? ja s Oriflame pracujem a o žiadnych obrúskoch na odsatie lesku neviem...