chlapi a chlapci-otázka pre vás

Príspevok v téme: chlapi a chlapci-otázka pre vás
purblanka

Prednedávnom som sa vydala,môj manžel ma miluje stále mi vyznáva lásku,posiela krásne sms,keď nie sme spolu,ale.............všimla som si že rád pozerá po pekných dievčatách,a ženách,často pozerá aj na nete,vyhľadáva si ich,no nerozumiem prečo.Vie,že mi to vadí,a robí to stále.Možno si myslí,že ja to neviem,ale ....Je mi to nepríjemné,ked niečo pozeráme spolu,a on stále povie na nejakú aká je krásna,akú ma peknú postavu,a pod...no načo to robia muži,ked majú svoju lásku.Najprv hľadajú tú pravú,a ked ju už majú,tak robia toto.Prosím,vyjadrite sa chlapi...

esty

aj ja sa pridám... skôr takou radou, skús aj ty tak nevinne nejakého okomentovať či už vo filme alebo na nete, pochváliť účes alebo vec...možno si manžel konečne uvedomí (ale skôr tak aby si to nevšimol, že to robíš naročky)

purblanka

s tým ja už nič nenarobím,je proste taký,ale vie prejaviť svoju lásku ku mne.vieš,keby to aspon nehovoril nahlas.

rony26

ja suhlasim s jajkou...a z obrucky este ziadny muz neoslepol, takze pozerat na pekne zeny mu asi nezabranis...ale aspon pred tebou by si to mohol odpustit, to je fakt