Mrcha verzus vzorná holka

Príspevok v téme: Mrcha verzus vzorná holka
sam1990

Možno trocha netradicna tema ale v dnesnej dobe po trpkych skusenostiach sa stalo faktom , ze vzorne dievcata chalanov nudia. Povacsine,ta ,ktora sa muzom snazi vyhoviet , je mu oddana, vsetko mu odpusti skonci opustena a sama.No ta, ktora ma navrch dostane vzdy to co chce. Ona urcuje cely smer, vsetko komentuje, k vsetkemu ma svoje postoj a chlapi ju nemo nasleduju a padaju na kolena.Pritom povacsine sa skazdym chalanom hra flirtuje zabava sa!!! Preco ? Preco opustaju muzi verene holky a nasleduju za takymi s ktorymu ich povacsine caka len dobrodruzstvo ? Preco vernym a oddanym klamu a vyhybaju sa im , pricom mrchy vyhladavaju ? co pritahuje vas viac ? mila verna a oddana alebo sebavedoma ktora tuzi ovladat zabavat sa a vzdy ma navrch ?

sam1990

holky normalne obdivujem vas optimisticky pohlad ...kiezby ja som sa z toho dokazala dostat a pozerat optimistickejsie na vsetko

sam1990

nieze pesimizmus skor akasi zlost ,,,rozcarovanie,,,,preco to musi byt tak.ked zena da vsetko a muzi si to nevazia.preco tak dokazu ublizit.najprv si zenu ziskaju sladkymi recami a potom ked sa zamiluje odidu ...klamu zavadzaju vyhovaraju sa,,,a potom ostanu oci len pre plac

leeerka

ver tomu, ze nema vsetko, lebo ak ano, tak by neodisiel ... ona mu moze dat lasku, vernost a ostatne veci, ale ak najde niekde nieco lepsie , tak ide za tym

zu17

chlapi odchádzajú od svojich manželiek hlavne preto, že sa s tou "novou" cítia mladšie (keď je mladšia) a nechcú zostarnúť, nevedia sa s tým vyrovnať (to som niekde čítala...) Ale preco odide 30 rocny od svojej manzelky a maleho dietata (napr.) to neviem. Je tam ale hrozne vela faktorov, od ktorych to zavisi...

lili8

vsetko chce svoj "cas", je pravda, co pises, ze aj zrely muz opusti svoju manzelku...ale preco taky pesimizmus?:)))

sam1990

ale niekedy nechyba vobec nic.ma vsetko.lasku doveru vernost.pricom nedava vobec nic.a zrazu odide .zahodi to.kvoli niecomu co zato naozaj nestoji,vtedy vyhrala ta druha.a ja vobec nechapem preco :(

sam1990

je diskutabilne ci spravneho/nespravneho.podla mna spravny a nespravny neexistuju.bud to vyjde alebo nie.necakam lasku na cely zivot hned ( mam 19) ale tak sklamania bolo tiez uz dost.neviem ci to je problemom mladosti.lebo aj zrely muz casto opusti manzelku deti a odide za inou .najcastejsie mladsou atraktivnou zabavnou.tiez nehladi na bezpecie zaruky a lasku co ma v rodine.