Oriflame kremy

levicaaaaa

ivanka, vzorky sú pre zákazníkov zadarmo. nechápem, prečo by mal zákazník platiť za vzorky. neverím, že ti tiene nedržali. také tiene v oriflame nie sú (okrem visions V), ktoré by nedržali vpohode aj 10 hodín... a čo sa týka make upu, zrejme máš citlivú pleť so sklonom k alergiam

ivanka_83

bambi ked chces, moze ti dat dilerka vzorky, ale pravdepodobne nie zadarmo.vyskusala som aj vzorky, ale kremy sa nevstrebali.make up stipal, svrbel, nekryl.tiene nedrzali na ociach.

ivanka_83

nezlakla, odbehla na serial.ok.tak kelimok oriflame je skvely.na ten som zabudla.a mala som prvu objednavku za 1200 kc uz aj so zlavou.vyrobky ma sklamali.co sa tyka kolagenu, tak som mala tie geliky kolagen beauty.natierala som dlho, tak 7 krat denne-strie.a nic.a kedze som dala desiatky tisic ceskych korun za kremy na strie, mozem s cistym svedomim napisat, ze nic nefunguje.len jeden dobre zabral.ale ten mam z ameriky.a kedze somsa problemu pleti dost venovala, a skutocne som sa zaoberala striami, jazvami a vraskami, zistila som, ze cez kozu nic neprenike hlbsie ako do prvej vrstvy.jedine jedlom.dnes uz kozmetiku moc neriesim.pretoze modelky beru miliony za reklamy na kremy na vrasky a pritom maju plastiku.ja sama si myslim, ze ked si zena bude mesacne odkladat 200-500 korun, tak v dobe ked bude mat dost vrasiek, bude moc ist na plastiku.a je zbytocne experimentovat s kremami, pretoze take experimenty stoja peniaze a vetsina zien ma bezny prijem.nepaci sa mi ako sa snazia niektori ludia vytiahnut zo zien peniaze za kazdu cenu.sprchace, sampony, deodoranty..ok.ale nech neslubuju, ze nejake kremiky nas zbavia vrasok.tady dal niekto odkaz na danone a tam som sa dozvedela, ze v britanii nesmu klamat reklami.u nas take zakony asi niesu, ze?

levicaaaaa

bambi: ja by som ti aj poradila, ale nechcem tu rozčerovať "vodu" takže fakt jedine na tom maily ti poradím ak chceš...

bambi283

ale nezlakla :),len som k tomu nemala čo napísať.ja som tiež toho názoru,že na vrásky žiadny krém nepomôže.keď už sú.jedine tak kolagén.a ako som aj hore písala,krém sa nedostane hlboko do kože,len do hornej vrstvy,takže ide skôr o to,že aby som z neho nemala reakciu.o nejaký účinok mi ani nejde-teda možno zmatňujúci.
moja mamina nepoužíva celé roky nič iné,len indulonu,aviril olejcek a olivovy olej na tvar.a všetci jej vravia,ako mlado vyzerá.

jajkafr

ahojte dovoľte aby som sa pridala aj ja do vašej debaty
ivanka_83 ako píšeš objednala si si z oriflamu výrobok len raz a nebola si s ním spokojná možno si natrafila na výrobok, ktorý nebol podľa tvojho gusta...
napr. môžem uviesť svoju skúsenosť a to nie len s kozmetikou oriflame. Mám veľmi citlivú, suchú pleť, ktorá zreaguje alergicky azda na všetko dokonca som mala reakciu aj na indulonu nechtíkovú... kamarátka mi odporúčila krém na suchú pokožku denný aj nočný bol v akcii ona si ho neuveriteľne chválila aký je super akú ma po ňom bombovu pokožku tak som si ho kúpila aj ja veď prečo neskúsiť natrela som sa párkrát a výsledok? Ekzém na celej tvári. Ale sestre a sesternici robil dobre a boli s ním veľmi spokojné. Potom som si kúpila krém od kozmetiky AB denný krém som znášala perfektne a navyše som s ním bola aj spokojná lebo som mala po ňom dobrú pleť, ale nočný s toho istého radu u mňa spôsobil alergickú reakciu (celá tvár mi opuchla, sčerveňala a strašne ma štípala) a takto by som mohla pokračovať ďalej. Okrem toho používam aj výrobky z oriflame a som s nimi spokojná. Na jeden krém som tiež alergicky zreagovala, ale nepoužívam ho a neodradilo ma to skúšať znova. Objednala som si z oriflame už množstvo výrobkou a takmer so všetkými som bola spokojná a rovnako aj s krémami.
Takže na záver by som chcela povedať, že netreba odsúdiť hneď značku len kvôli tomu, že jeden z výrobkou tej značky mi nevyhovoval treba skúsiť iné možno si nájdeš niečo čo ti bude vyhovovať a ak nie tak skús inú značku a neodraďuj ostatných od toho čo sa tebe nepáči možno práve im ten výrobok bude vyhovovať.

levicaaaaa

ale oriflame sa predáva aj vo vyspelých štátoch...
neviem čo to s tým má spoločné,...s vyspelosťou štátu...

v poriadku, tak ti proste nevyhovuje, ale nemusela si hneď napísať - fuj, aká chémia- či čo si to napísala... najskôr treba podľa mňa trocha nad tým pouvažovať a potom odsudzovať...