4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka__

suhlasim s pevnou motivaciou. pre mna je motivaciou dobre zdravie najma, i ked je pravda, ze krvne testy a vsetky ine vysetrenia mam v poriadku, ale ak by som pokracovala postupne k obezite, tak by to uz v poriadku nebolo. ale okrem toho chcem sa pacit sama sebe, v juni ak vsetko dobre dopadne budem statnicova a neskor promovat, tak dufam, ze budem pekna vtedy. a samozrejme leto - krasna v plavkach a v trickach, nohaviaich... a tak :-)

[zruseny2]

Ja by som ani tak nepovedala, ze ide o pevnu volu.. tu ide skor o motivaciu, preco chces schudnut.. pretoze pokial nemas tu spravnu motivaciu, nieco, co ta taha a zenie dopredu.. skor ci neskor to vzdas a vratis sa k staremu sposobu zivota.. ja osobne velmi pevnu volu nemam.. ale prave ta motivacia ma taha dopredu k dosiahnutiu mojho ciela.. skus si napriklad napisat na papier v akom zmysle by sa zmenil tvoj zivot keby si schudla.. ci uz lepsie zdravie, moznost obliect si krajsie oblecenie, viac sa pacit sama sebe a okolitemu svetu.. cokolvek.. a toto nech ta pohana dopredu.. drzim palce..

Ivanka87

ahoj majka.no mojim velkym problemom je ze nemam pevnu volu ale na tuto dietu sa uz tak pomaly aj tesim len sa bojim ze nevydrzim ale uz len po precitani tvojho odkazu mam lepsi pocit,ze niekto stoji pri mne.ja potrebujem zhodit vela o to viac sa tesim ak si tu s niekym par slov napisem :D

majka__

vitaj ivka. tak sa pridaj kludne k nam. nezacali sme vsetky v jeden den, ale to nevadi. mne dnes konci 9. den a zbehlo mi to moc rychlo. teraz vecer som sice mala mensi prehresok - vo forme 1 dcl bieleho vina a neskor kavy so slahackou na vrchu. ale citim sa dobre, bola som cvicit v posilovni a chystam sa tak o 2 dni opat. chcem chodit tak, aby som 1 den chodila a na druhy si odpocinula.

Ivanka87

ahoj,som tu nova prave som s zaregistrovala.od pondelka zacinam s touto dietou hladam niekoho kto sa prida ku mne a budeme si robit psychicku podporu

majka__

no mam obcasne prehresky, ale len vo forme suseneho ovocia a dzusu. ak toto neratame, tak zatial sa mi dari bez prehreskov. dneska idem do posilovne cvicit, tak sa tesim :-). aky mas dneska den lucy?

tucnalucy

Ahojte,super baby,ze Vam to tak ide.Ja som sa este nevazila.
Pred dietou dom mala:
vaha - 72kg
pas - 78cm
boky - 104cm

A rada by som mala:
vaha - 64kg
pas - 70cm
boky 95cm

Ake ciele mate Vy?Dodrziavate striktne dietu alebo sem tam zhresite?

majka__

dneska mam 9. den - fuha jak to zbehlo. dneska som sa odmerala (na zaciatku som sa zabudla, ale ved do 90. dna je este daleko) a vysledok je, ze:
vaha - 75,5 kg
pas - 85 cm
boky - 107 cm
stehna - 62 cm
rameno - 35 cm

takze som rada. myslim, ze ked som sa merala naposledy este pred vianocami, tak som mala boky asi 110 cm. takze aj cm uz sli dole :-)

majka__

ti, ktori hovorite, aby sme sa tolko nevazili mate pravdu - budem musiet nepozerat na vahu (i ked je to tazke). ja som sa na zaciatku neodmerala, tak sa odmeram zajtra asi (alebo este dneska). ja mam zajtra uz 9. den, naplanovane na obed masko so zeleninkou a na veceru zeleninkovy salat. mam pocit trosku nafuknuteho brucha, ale to bude tym, ze "moje dni" sa blizia... fuha... ani chutit jest mi nebude, takze vela toho nezjem. ale inak na rifliach citim, ze nieco dole slo. chystam sa zajtra urcite do posilovne. samej by sa mi nechcelo, ale idem so spoluziackou a ta tiez potrebuje zhodit kus.