Psychicke tyranie zo strany matky

Príspevok v téme: Psychicke tyranie zo strany matky
Ida

Dobry den pred par minutami sme sa znovu strasne pohadali s mamou.Mam 20 rkov byvam s rodicmi-obaja su na invalidnom dochodku (mama robi,otec brigadnicky robi)priatelom a dvoma psami.Rodicia sa hadaju odkedy si pamatam,dokonca sa aj rozviedli ale v Rusku takze tu to nie je pravoplatne(samozrejme vacsinou koli mne)donedavna som si myslela ze na vine hadok je otec-moja prva spomienka je ako mamu mlatil a cele detstvo nas vymykal z bytu vsetko rozbijal krical.. ale par rokov asi od mojich 16tich mam problemy s mamou aj ja..za vsetko ma buzeruje nadava mi posiela ma robit (studujem a chcela by som ist na vysoku skolu) co by mi casovo moc nevychadzalo ale snazim sa ked je moznost aspon nieco zarobit aby som mala aspon pre seba peniaze aby som nemusela od nej pytat,neustale mi nadava do pic vyjebankin ze som horsia nez kurvy vyhadzuje ma z domu a nepaci sa jej comu sa chcem venovat v zivote-hudbe podla nej je to vec ktoru clovek nepotrebuje k zivotu v podstate je to tak ale mna to bavi a len tomu sa chcem venovat nemozem sa doma zasmiat pustit si hudbu lebo sa zabavam na co nemam pravo kedze ona tazko robi a musi ma zivit priatel tiez studuje ale popri tomu robi a na toho tiez strasne nadava ale nie jemu osobne ale mne to hovori vadi jej ze je romovec ze tiez to nemali v rodine idealne ale narozdiel od mojich rodicov jeho rodicia spolu neziju vycita nmi ze to so mnou nemysli vazne lebo keby myslel tak si ma zoberie za zenu-a my zatial nepotrebujeme mat papier na to aby sme sa mali radi a mysleli to s nasim vztahom vazne a chceme spolu ostat..pred rokom sa priatel na natlak svojho otca so mnou rozisiel a matka sa mi vtedy rozhodla kupit maleho psika pod zamienkou aby sme sa uz k sebe s priatelom nevratili..samozrejme vratili a terorizovala ma,ze da psa prec ze som obycajna klamarka a neviem co proste zijem v ustavicnej buzeracii neklude pokial nie je po jej tak je doma peklo..predvcerom sme s priatelom kupili malemu nasmu havinovi kamaratku lebo je sam a strasne je na nom vidiet ze potrebuje seberovnu spolocnost a rodicia vedeli ze uz dlhsie rozmyslam o kupe dalsieho psika-vzhladom na to ze ta rasa ma v dospelosti do 3kg da sa to zvladnut a rodicov resp.mamu s tym absolutne nechcem zatazovat..no ale strasna hadka sa spustila doma matka chce odist z domu strasne mi nadava dava mi na vyber ci ona alebo pes to male jej nic nespravilo je v mojej izbe ja po psoch vsetko upratujem ja ich financujem a za to mi este vynada a to je len vrchol ladovca co sa doma odohrava..neviem co mam robit psychicky som uz na tom dost zle mam dlhsiu dobu neznesitelne migreny nocne mory mam strach chodit domov vyjst z izby rozpravat sa s nou a nedajboze ju o nieco poprosit..predvcerom nam vyhadzala vsetky nase veci na chodbu nech ideme prec ona nas trpiet nebude vcera aj dnes od rana zacala kricat otec do toho moc nezasahuje on je strasny sebec a vie ze si ju nemoze postvat priatel sa do toho boji angazovat cize som na vsetko sama a naozaj nevladzem..vcera uz ani neviem ako som zacala sebe ublizovat bit sa pastami a som si nechtami spravila ranu na nohe uz z nervov nemam kam ist a neviem najst riesenie domacich problemov a naozaj sa nemam na koho obratit a na psychologa nemam financne prostriedky..prosim poradte mi ak viete niekto lebo som uz zo vsetkeho zufala a dlho takto nedokazem byt..

sun0808

Tvoja mama je na tom isto zle,takto ti nadavat,ale na druhej strane,je jasne,ze si toho dost v zivote vytrpela.ja neviem,ale pokusala si sa niekedy s nou zblizit,uprimne pozhovarat?
ja mam pocit,ze je kus sebectva aj v tebe.pozeras sa na veci len z jednej strany.priatel prispieva na domacnost?ja som s priatelom tiez zila na *divoko*,ale prenajali sme si vtedy 1izb.byt.
prepac,ale ja ta nechapem,vies aka je u vas situacia a ty si nastahujes priatela?
nemas na vyber,odid,alebo posli prec priatela.
som si ista,ze matke na tebe zalezi...ja som asi ina,ale dokazala by som dat na bok svoje priority a snazila sa mame psychicky pomoct,podla mna ma nervy v tahu...

ivanka_83

rodicom asi vadi kazdy partner ich dietata.mojej mame moj paartner vadil, uz si na neho zvykla.bratova priatelka, tak tu mama zboznovala-a ani raz ju nevidela.ked sa s nou brat rozisiel, tak ju uz nema rada.a sestrin priatel toho tiez nemusi.a vobec, kazda mama to nejak prehana.kazdy clovek potrebuje druhu polovicku.ja neviem o co rodicom niekedy ide.chcu pre svoje deti dokonalych partnerov, ale pritom ich deti rozhodne niesu dokonale

bleee

Mam pocit, ze ten druhy psik bol uz za hranicou unosnosti tvojej matky. Pohar trpezlivosti sa uz asi prelial.Pravda je taka, ze kym zijes pod jej strechou, mala by si dodrziavat jej pravidla. Nezda sa mi, ze by bol priatel nastahovany v tvojej izbe sucastou jej pravidiel... Cize musi sa pozerat na vela veci, ktore nechce vidiet, musi znasat to, co nechce znasat. POdla toho, co pises, sa bojovat s nou neoplati, lebo ten boj ti viac skodi ako pomaha. Cize mas dve moznosti: bud sa prisposobis matkinym pravidlam, alebo odijdes...

beb

Je ťažké radiť, ak človek nepočuje aj druhú stranu. Ale ja sa pripájam k jajke. Iste, mama sa nespráva práve najvhodnejšie, ale je to jej byt, domácnosť a vôbec sa jej nečudujem, že sa jej nepáči,ak si si tam dakoho nasťahovala. To sa čudujem, že ho nevyhodila už dávno.A je jedno či je biely či čierny. Ak trváš na vzťahu, tak sa naozaj odsťahuj a nelamentuj, že sa to nedá.

ivanka_83

mama jej kupila psa, aby ju uplatila a dala kopacky ciganovi.s tym ciganom jej moze byt lepsie ako s bielym..mama jej hnusne nadava,to nic neospravedlnuje.do kuriev?na to nieje ospravedlnenie.ida nechovas sa ako kurva, ze?ze sexujes s priatelom?to robi aj mama a nenadavas jej za to.mamka je posahana

ivanka_83

a este ti nieco poradim, ked odides z domu a budes na skole, tak by si mala dostavat nejake prispevky.vies o tom, ze tvoja mama ma nejake danove bonusy od statu za teba dokial studujes?ja mam kazdy rok od statu za dieta okolo 10000ceskych.ako danovy bonus.a ma urcite aj nejake pridavky.vsetko si to zisti, mozno dostanes aj stipendium.pokial zmenis trvalu adresu, napr., ze si ju das na urad prace a budes student bez domova a bez prijmu.nehanbi sa a zisti to vsetko.moja mama mne sice nenadavala, lebo je slusna ale oco sa choval hnusne a mama platila skolu len bratove.mne sa vyjadrila, ze mne platit vysku nebude.dnes viem, ze uz v 18rokoch som mohla odist a prisla by o vsetky vyhody za mna.dokonca aj vodicak zaplatila bratovi a mladsej segre.mne nie.bratovi dala peniaze do anglicka a zaplatila vsetky poplatky a mne nie.brat ma vysoku, vie skvelo jazyk, pracuje na ministerstve.ja som proti nemu nula.skolu si budem teraz platit, partner mi teraz zaplatil vodicak-mam 26 rokov.sestra ma 22 uz od 18tich jazdi.do nemecka dali peniaze aj jej.ja som bola hlupa.ty sa mozes poradit na nete.ja som nemala na vyber, lebo som sa bala.ty sa neboj.odid.nestykaj sa so cvokmi.

8Jessica8

Ja som sa pytala mami ako by sa ku mne spravala kebyze mam 20 a studujem na vyske ,ale nebrigadujem a ona povedala ze je to v pohode,horsie by bolo kebyze nechodim ani do skoly a som doma a nic nerobim ...
Takze hlavu hore,
povedz tej svojej ze v buducnosti ked budes mat JOB,tak ty budes financovat ju ...

ahoj123

mimo temy: predovšetkým sučku daj sterilizovať,aby neboli další psi!!!
k teme: ked mas moznost najdi si robotu popri studiu,a skuste sa osamostatnit....hm....tvoja mater musi byt na hlavu,ale aj ona to nema lahke,ako to tu uz pisali: ty, cigan, jeden pes druhy pes...uff...aj ja by som asi z toho zosalela :)
ale drzim palce