som prehnane žiarliva?

Príspevok v téme: som prehnane žiarliva?
kiki569

mam priatela,snubenca už 5rokov.v poslednej dobe ma velmi štve.chodi na pokec do sexzoznamky a vravi, ze nepozera v akej je miestnosti ze klikne na prvu ktoru vidi a ked je tam nic to neznamena-to si nemyslim...
-ma plno kamosiek s kt. si pise,ale skoro ziadne nepoznam, a to sme spolu uz 5rokov
-ma telefon prilepeny na ruke.Proste stale mu blika ze mu niekto vola, stale mi niekto pise, on nikomu pise.ked sa opytam ze kto tak mi nepovie, ze naschval,lebo ho stale kontrolujem.ide s nim vsade aj na wc, nikdy ho nenecha bez dozoru,nikdy.predtym ked ho nechal nasla som tam zaujmave spravy od bab.aj ked chcem z neho volat vytoci mi cislo a hned mi ho berie.ked mu ho chcem zobrat strhne sa onho normalne bitka a ja nemam sancu.ja mam telefon stale na stole, nic netajim, moze si ho kedykolvek vziat a kuknut.
Zda sa vam to normalne,co si mam o tom mysliet?a vcera som kukala telku on bol v spalni, pocula som ako s niekym vola, ked som tam prisla telefon skryl pod perinu-vravel ze mi sibe ze s nikym nevola.neviem ci mi to robi naschval alebo ci uz ja som z toho blazon
mam mu este verit?

lupienok77

ahojky..u nas bolo nieco podobne...a vlastne aj je..jak vidim ako si mojmuz sada k pocitacu a zapina pokec tak sa mi adrenalin dviha..lebo viem ze tam flirtuje s inymi zenami a pritom ma mna...co sa tyka telefonu nechaj to tak lebo sa budes este viac trapit a mozes niektore smsky zle pochopit ako su myslene...aj mne prekaza ze manzel mi chodi na pokec ale vzdy hovori ze su to len pismenka ktore vela znesu ..ale ja mam strach ze ho kvoli tym pismenkam jedneho dna stratim...najlepise je nechodit na pokec a venovat sa jeden druhemu

kvietok23

urcite nie si prehnane tiarliva, a mala by si si to s nim raz a navzdy vyjasnit. ak pred tebou nema co skryvat, tak ti ten telefon ukaze...inac to nema buducnost a kasli na to...

hmmmm...

taketo som si zazila
kasli nanho toto nema buducnost
ten debil si to az neskoro uvedomí. sluby nepomozu aj keby si nahodou niečo priznal. takychto chlapov fakt nemusim a keby este jedneho takeh o stretnem tak sa otočím na podpätku a viac ma neuvidí nech si odrbáva koho chce. hotovo amen

AdamKrt

Clovek, ktory nema co tajit ma ciste svedomie a nerobi mu problem, ked sa nieco take stane, podat Ti telefon, nech sa sama presvedcis...

Sex Godess

Podvadza ta, ak nie fyzicky, tak urcite v hlave a fyzicky to bude len nasledovat. Vykasli sa na neho, alebo mu odrez gulky.

kiki569

to si myslim aj ja.povedala som mu že ak mi nieco taji neh mi to hned povie...a on to vo mne este uvtrdzuje, že nechci vediet a podobne reči...som už z toho chora

Airiana

No tak ja si myslim, ze naozaj je to trosku dost podozrive, aj ked nemali by sme hned upodozrievat cloveka,ale to co tvoj snubenec robi je asi nevysvetlitelne potom, keby robil nieco cestne,asi by sa ti to nesnazil zatajit... je pravda ze mozno ta este fyzicky nepodvadza,ale pokial si naozaj vypisuje s inymi k nicomu dobremu to nepovedie pokial toho nenecha...to ze schovava mobil a dava si pozor na to,aby si mu ho nenasla, je viac ako divne