partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.

Príspevok v téme: partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.
orangina

chodíme spolu už pol roka, máme vzťah na diaľku, vidíme sa tak max 2x do mesiaca. prvý krát sme mali spolu sex asi po dvoch týždňoch spoločného chodenia,vtedy bolo všetko ok.ale teraz , odstupom času na neho vôbec nemám chuť a sex s ním sa mi normálne až hnusí :( je možné to nejako zmeniť? okrem zmeny partnera samozrejme.

sasinkaaa

ano som velmi spokojna moj priatel je spaniel a tuzim po nom este viac ked nie som s nim, takze podla mojho nazoru by si nemala naozaj zbytocne cakat ze sa to zmeni...ja som s nim od leta takze priblizne tak ako ty a mam 23 a on 32...

orangina

sasinka, to je skvelé, teším sa s tebou :)
no možno asi nemá zmysel dlhšie čakať, na niečo, čo možno ani nepríde..
a vy ste ako dlho spolu? a ako často sa vidíte? a čo sex, si spokojná? :)

sasinkaaa

ahoj ja mam tiez vztah na dialku (tiez je v zahranici)a podla mna to nie je ok ak ta nepritahuje, ja prave naopak stale nanho myslim ako nam bolo a tesim sa ked sa znova uvidime....

AdamKrt

orangina
Dnes 17:42:

to romanticke - mi pripomina jeden serial zo slovenskej produkcie /Keby bolo keby/, ked milenec hovoril svojej milenke, ze si urobia romanticky vecer a ona mu na to, ze normalne si vrznu... :))))

orangina

denz, super príklad si uviedol :) budem na to myslieť :) a čo riešim? že prečo je to vlastne tak a či sa s tým dá niečo robiť, či tá chuť na partnera príde časom,alebo už vôbec nie.. to riešim..
či sa nááhodou s tým niekto nestretol..
kika, ja mám 24, on 29. ďakujem za kompliment hlavne. ako som písala, stretávali sme sa tak 2x do mesiaca. ale teraz to bude asi častejšie, zmenil prácu a aj keď ostáva v zahraničí, budeme spolu častejšie. tak uvidíme,či to prinesie niečo, či aboslútne nič. a nie, nerozprávali sme sa o tom. nevie, ako by som s tým mala začať, neviem, ako by to on chápal.

Denz

orangina- ty co teraz riesis vlastne????
pocuj.....mal som rad kuracie maso a uplne sa mi zhnusilo.....myslis,ze ho jem len preto,ze som ho jedol 10 rokov v kuse???
Ho mozem osrat a som ovela spokojnejsi....

Kika:)

Ja neviem, prídeš mi ako inteligentná a na úrovni baba, ktorá vie čo chce, tak prečo si s prepáčením dojebávaš život takýmito myšlienkami ? Možno je to aj tou dialkou, Možno to bude lepšie, Ale ak nie, tak do kedy chceš čakat?:) neviem kolko máš rokov, ale možno prišla na váš vztah len kríza, neskúšala si sa sním rozprávat o tom ako to je s jeho strany?ako často ste vobec spolu ?

orangina

kika, veď práve o to ide. zo začiatku tam bola tá začínajúca zamilovanosť. len akosi sa to vytratilo, keď pracuje v zahraničí. žiadne "motýliky v bruchu", či zimomriavky..možno ozaj čakám na tú lásku. onedlho bude mať zamestnanie bližsie, budeme častejšie spolu,možno sa niečo zmení.
giga,no aj to je možné, že som s ním zo súcitu. ani sama neviem,ale je mi s ním dobre.
nikdy som si nemyslela,že keď to nebude klapať v posteli, nebude to klapať vôbec..

Kika:)

Nuž napíšem len svoj názor...
Ako možeš pol roka byt sniekým koho máš len rada, a ako si sama písala nechceš čakat na príležitosti, ked nevieš či sa dožiješ druhého dna prečo čakáš kým ho začneš lúbit..Podla mna ved práve najkrajšie sú prvé mesiace, ked si zalená po uši, a čakaním na lásku sa o to oberáš...

-giga

ľúbiť, mať rada..no proste ak si s niekym vo vzťahu, a nepriťahuje ťa sexualne je to problem..
a nenapadlo ťa ze si s nim mozno iba kôli nejakemu sucitu, ked si sama napisala ze ho mas len rada,on niekedy to zalubenie pride, ale nemusi..
drzim palce..