kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

agaven

co vy mate len vodu a nic aha ja si davam kavu rano a jem rozok so salamou potom až okolo 14.00 polievku a o 16.00 kapucino a o 18.00 ovocie a spat a to som decembra do marca asi 4 kg dala dole aha tak to mam dobre telo to by ma asi porazilo ze len na vode a nic ??

agaven

aj ja potrebujem ach jaj nic len sa nalievam kava kapucino neska caje ale zatial dobre mrkva , banany a jablka ako sladkost .No naco som sa cez leto rozožierala tam mi treba teras budem zaludos stahovat ...A tych krasnych veci co tam mam ...Nohavic kratasov juj este do leta cosi musim dat dole

bzzz

ahojte :) chcela by som sa spytat, ze po akej dobe sa vam pohlo zasa chudnutie? lebo ja som mala minuly utorok ten vodny den, a odvtedy mi z vahy neubudlo ani dkg :(

janula10

no baby co je s vami????????
ze sa neozyvate????vari ste s tym uz prastili?????
dnes sa nam konci 60.ty den:))))
uz iba tretinku:))

sisa1101

Ahoj, držím palce všetkým. Rada by som sa pridala. Možem niekoho poprosiť o zaslanie diéty na mail: silvia1101@gmail.com
Ďakujem!!

Sisa1101

Držím palce všetkým !! A rada by som sa pridala. Môžem niekoho poprosiť o zaslanie diéty na mail silvia1101@gmail.com. Ďakujem.

janula10

eventualita"
ahooj, tak ja som ho zvladla v pohodicke, vobec som nebola hladna...presiel celkom ok...:)
zajtra uz 60.ty den:)) jupiiii

a ako sa drzite aj ostatne?????

eventualita

ahojte ... no tak ja som ten vodný deň nevydržala len s vodou... ráno som zobla asi tri sústa manga, a na obed som si dala smotanový jogurt s polovičkou grahamového rohlíka. ja viem mohla som si dať aspoň biely light jogurt ale nemali sme doma...
ja som sa baby bála že mi bude zle ako po prvom vodnom... a čo ako ste ho stravili vy?