kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

sel

Ahojte gratulujem je to super.Ja mám stále len mínus 4kg no dúfam,že ešte 3kg pôjdu dole. Idem pozametať sneh je ho zase dosť to mám cvičenie asi na 1hod.Držte sa baby ide vám to fakt super.

janula10

caute babule..ja sa vytesujem. lebo tiez mi vaha stala 2 tyzdne ale je to pravda ze sa potom pohne..lebo som sa postavila a minus 2kg..tak sa vytesujem....

dnes uhlohydraty tak ;pojdem kamsi na cestovinky...a utorok baby nas caka 2.vodny den...

a vy ako sa drzite

eventualita

Baby ja sa teším lebo sa mi trošku začala pohýnať váha... aj keď pomaly... Tak sa zdá že kým som za prvý mesiac schudla 8kg. tak za druhý dám dole len 2 kg. Dufam že sa to pohne rýchlejšie lebo okrem spomínaných dokopy 10 kg. tak by som chcela dať dole ešte 8 kg

LEJJA

AHOJTE,tak vcerajsi vodny den som zvladla vynikajuco.Cely den som mala vela prace tak mi to rychlo ubehlo.Dnes mam bielkoviny a mam chut na tolko jedal,ze este neviem co si dam na obed.

janula10

eventualita:
dakujem za info o 2.vodnom dni:)

bzzz:
neboj zvladnes to, hlavne pi vela vody aby si oklamala zaludok ze je plny..a najdi si nejaku cinnost aby si sa nesustredila na hlad..ja som vodny den zvladla v pohodicke, lebo z prace som prisla o 18.00 napila sa vody este , mrkla telku a isla skor spat:)))