kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

noki754

ako je to vlastne časovo rozvrhnuté čo o kolkej približne jesť v den škrobový, vitaminovy atd?? v ktorých hodinách ?

janusa15

ahojte ako vam to ide?

ako sesinka dnes mame skroby ja budem mat pizzu uz sa tesim...dufam ze tentoraz uz vydrzim...

Andrejočka

jasné baby, dám vedieť. ono by to bolo asi viac v pohode, keby to nebolo hned za ovocným dnom. ale vydržím to a hotovo. :-)dnes som to trošku prehnala s porciami, aj ked som dodržala den, len som toho zjedla viac ako som mala v pláne.

eventualita

Andrejočka
ak ti bude veľmi zle... tak si daj kusok ovocia... aj keby sa to nemalo... ale cieľom vodného dňa nieje volať záchranku...
a potom daj vedieť po vodnom dni ako si na tom ja som hrozne zvedava...

sel

janula10 a eventualita gratulujem je to super ja som stále rovnako za mesiac 3kg ale tie som schudla vlastne za 2týždne a 2týždne nič.No neviem prečo ale nevzdám to.
araj:chcem ta len upozorniť,že ak chudneš ďalší krát tak to už nie je také super ide to strašne ťažko a aj vek v tom hrá rolu ja už tiež nemám ani 20r ani 30r.Tie mladšie zhodia 6-7kg za mesiac.Ten vek je určite brzda.

Sesinka

Janulka =] heh hura aspon niekto co je na tom podobne..=] no ja odznova zacnem od toho pondelka co bude,,lebo mame cely tyzdnej jarne prazdniny tak sa na to tak lepsie pripravim..aj doma myslim menej na jedlo..v skole myslim vkuse na jedenie..No a poviem vam baby ako som skoncila dietu tak som zrala vkuse..na vahe som pribrala tak 2kg..ale na centrimetroch som este schudla =] nechapem heh..asik to bude ta svalova hmota..kazdy den som vo fitku ked sa da..Baby chcem vam pogratulovat..za ten mesiac a tie kilecka dole..ste bohovee =] drzim vam palceky..a trosku ma stve ze som mesiac od vas pozadu..nevadi =] ja ju aj tak nebudem drzat 3 mesiace.lebo chcem dat dole len neakych 8-10kg

janula10

ANDREJOCKA:
neboj zvladnes to aj ty!!len pi vela tekutin a hlavne ked budes hladna tak sa poriadne naraz napi!!!