Psychológ

IVan4

Sakra! Včera som to povedal mame, že by som tam chcel ísť aby mi psychológ pomohol vyriešiť môj problém a tak. No povedala, že mi nič nie je a iba si to vymýšľam a špekulujem. Tak ale ja viem najlepšie čo mi je nie ona. Už viackrát som mal pravdu keď sa jednalo o môj problém zdravotný. Síce by som ju vedel prehovoriť ale bola by na*raná. A potom by sa mi tam už nechcelo ísť kvôli tomu, že s tým nesúhlasí a + by som išiel tomu psychológovi to je do nového prostredia. To sú 2 stresy naraz ktorým sa radšej vyhnem ako by som mal cez to prejsť.

Neviete ako mamu prehovoriť aby ju to nevytočilo? Lebo ja som dosť výbušný a skončilo by to akurát hádkou. Zasa je možné, že si nechce pripustiť, že ,,jej syn,, nemá všetko v hlave v poriadku tak ako má byť a to si nechce pripustiť. (Ale kto v dnešnej dobe je normálny?)
Ďakujem

dievcinka

ahojte aj ja sa chystam na druhe sedenie psychologicke. Dovod bol u obvodnej lekarky diagnostikovana panicka porucha (busenie srdca a kadejake ine spriev. javy)a to zo stresov.. lenze ja trpim aj na syndrom bielych plastov, ze pridem k hodicakemu doktorovi a mam strach, samozrejme mi pri merani tlaku nameraju vysoky tlak ..chcem to nejak riesit.

bleee

Je to v pohode. Ludia si vecsinou myslia, ze ich problem je obrovsky alebo extra trapny, alebo beznadejny. A ze ich psycholog odsudi, vysmeje sa im, vykrici ich. Ked sa to nestane (a nikdy sa to nestane) dost sa im ulavi. Okrem samotnej ulavy a pocitu pochopenia je este super, ze im pomoze ten ich problem riesit.

will51

noo toho je vela..mam problem s jedlom a tekutinami...potom strach nieco ako socialna fobia..depresie..uvazovanie o samovrazde..je toho pomerne dost a ty s cim tam chces istt??mas nejaky konkretny problem??

IVan4

Nie, vybratú nemám ale už by bolo na čase aby som tam zašiel tak preto sa vypytujem lebo čakať už nemienim, chcem vecami pohnúť.

Ak sa smiem opýtať aký máš problém ty? Resp. prečo tam chodíš?