pokec..komu to nici zivot?????

chulio

pokec je nič iné,len samý flirt.a ešte raz flirt.každý si dokazuje,či má ešte na to okúzliť iné pohlavie.samozrejme že často dochádza k nevere.častejšie ako si kto myslí.aj ja som spadol do toho bahna z ktorého niet úniku.zachránilo ma iba to,že som zrušil stránku a viac tam nechodím.hanbím sa za to že som podviedol manželku aj keď ona o tom nevie.pokec je najväčšie nešťastie na nete.

Bambi27

No cely ten pokecovy svet je zvlastny. Ja som tam nikdy nevyhladala "kohosi na pisanie", on si nasiel mna. Cele to vyzeralo fajn,rozumela som si s nim ako s nikym, aj ked sme obaja zadani. Ked sa nato vsak pozeram s tvojho uhlu, velmi by ma stvalo, keby moj muz pise take veci druhej, ako on pisaval mne. Myslim si, ze ak si chlapy hladaju takou formou zabavku - potrebuju si zvacsit svoje ego, utvrdit si,ze su stale chceni, uzasni, zabavni a, ze "nato" este stale maju. Aj ten moj, pisal vzdy ked ho manzelka stvala alebo mal nedostatok sexu...cokolvek ;) A nebola som jedina, s ktorou tocil o pocasi.

petriksvetri

katulik to mi je ľúto, ale porozmýšlaj, či za ten skazený vzťah naozaj môže len pokec, nňono je to len návod a každý si ho prečíta po svojom, kto je náchylnejší na neveru tomu veľa netreba a keď je niečo v neporiadku, nepomôže ani vyhodiť PC von oknom

katulik

AHOJTE MNE POKEC POKAZIL CELUCKY ZIVOT .ZOBRAL MI TO CO SOM TAK MILOVALA A TO MAM 38 A ON 39.ZIJEME SPOLU 3.ROKY .A JE PO DOVERE PRETOZE STALE KECA A KECA S BABENKAMI.POKEC JE NANIC VIACERIM UZ POKAZIL VSTACH

meggy10

aspon keby si vedela co si pise, vies aky ma nick? aj mne sa vela x stalo ze dajaky cudak mi napisal ci sa nechcem spravit cez rp-dostatocne trapne, a hlavne su taki od 30 a vyysie ti si potrebuju hladat mlade pipky.