Zumba

Príspevok v téme: Zumba
charlotte

Ahojte,baby!
Chcem sa opýtať...v poslednej dobe som veľa počula o zumbe...je to druh cvičenia,ktoré k nám prišlo z ameriky...je to vlastne zmes latinsko-amerických tancov s aerobnými pohybmi...máte s tým niektorá skúsenosti? ako prebieha hodina?treba na to kondičku?pre koho je toto cvičenie určené?
dakujem za odpovede:)

yvusenka

každý človek má iné pohľady na zumbu pre mňa to je vykúpenie zo stereotypu a nudy ...ľutujem že som nepoznala toto cvičenie skôr mám 45 rokov a moja nadváha sa teraz usilovne bráni pohybu ,,,kilá sa rútia dolu ale cvičím zumbu každý deň doma aj v príjemnom prostredí s fajn inštruktormi ..prestali ma bolieť klby dokonca aj kolená cítim sa sviežo a mám sa na čo večer tešiť ,,ráno vstávam zo slovami milujem ťa Beto Perez za to že si naučil moje telo vnímať tanec a latino hudbu trošku inak..takže nebojte sa toho a pustite sa do toho...je jedno či máte 5 rokov alebo 60 rokov.. my cvičíme všetci spolu sme ako jedna tanečná rodina...takže dnes ma čaká zumba maraton tri hodiny neskutočného pohybu a úžasnej hudby ...hurááá

VykINNA

Ahojte KOCKY. :) ja som zumbe podľahla už od minulého leta. :-) je to super. Drží am v kondičke a tak si držím svoju váhu ako chcem :-) len vám radím, čím skorej začnete tým lepšie. A neradím Vám aby ste si kupovali tie cvičebné programy čo reklamujú, lepšie je chodiť na hodiny :-) skúsila som oboje a keď vidíte ako sa jednotlivé zostavy tancujú, ľahšie to ide takže ja som stavila na hodiny zumby s lektor-kou :-) je to naozaj o inom , doma som síce cvičila kedy som chcela ale nieje to ono

laraa_

ahojte.. chcela by som sa Vas opytat, kolkokrat do tyzdna je potrebne cvicit zumbu, aby to malo nejaky efekt :-) zatial sa snazim chodit 2x do tyzdna.

laraa_

ahojte.. chcela by som sa Vas opytat, kolkokrat do tyzdna je potrebne cvicit zumbu, aby to malo nejaky efekt :-) zatial sa snazim chodit 2x do tyzdna.

monnnny

ahojte zumba je super chodim na nu. clovek sa odreaguje,zabavi a pri tom aj chudne a dostane sa aj do kndicky. je to fajn radim kazdemu chodim s tetou a malimi sesterkami je to pre kazdeho a dokonca chodi aj bratranec na zumbu:-)))))odporucam kazdemu

marana

caute baby ja si tiez myslim ze je to flakaren o nicom, stale dokola tie iste choreografie na rovnake pesnicky obcas obmenene, vela ludi...hlavne teraz po novom roku :) a ta cvicitelka je nejaka mlandrava takze ma to nepresvedcilo moc ze to zlepsuje postavu....fakt ze o nicom....mne sa viac paci spinning a joga...to aj clovek citi a viidi ze nieco robi pre seba :)