Strasne ma boli hrdlo

Príspevok v téme: Strasne ma boli hrdlo
ajko

cawte. strasne ma boli hrdlo. mam v nom aj taky divny pocit, akoby som tam nieco mala, a aj ten pocit ako keby som kaslala ten tzv, hrncovy kasel:D ale nekaslem. Hrdlo ma boli uz vyse mesiaca, asi od vtedy, ako sa my vyskytol aj problem s chrbticou ( viď www.zdravie.sk )vcera mi odisiel aj hlas a ani dnes ho zo seba neviem dostat ( hlas ). poradite?:D

inata

ak uz stracas hlas a velmi kašleš ako stary hrniec,tak može byt, že už maš zapal priedušiek a neviem či z rovna z takehoto zapalu sa dostaneš bez ATB.bolo by určite lepšie behnut k lekarovi.ved konec koncov nemusiš zostat doma ale aspon ti da lieky a nemusiš sa dostat do stadia kedy dostanes zapal pluc a doma uz budeš musiet zostat.niekedy je lepšie ist radšej k lekarovi ako byt chronicky chora.

ajko

ano boli..a nebola lebo doktor ma zbytocne vpyse a nemam cas byt teraz doma, potrebujem byt v skole, teraz sa pisu pisomky, vsetko, nemozem vymeskat ak chcem byt klasifikovana.
a pre info.: hrdlo ma stale boli, hles este nemam a zacala som vykasliavat hlieny..:(

jajkafr

keď ťa boli hrdlo tak dlho mala by si navštíviť lekára...
pri boletiach hrdla mám dobré skúsenosti s Florsalminom šalviová tinktúra strieka sa to do hrdla má dezinfekčné účinky a tlmí bolesť