Znamienko na....?

.....

Najprv choď ku gynekológovi, nech posúdi to znamienko. Buď ti on dá výmenný poukaz na plastiku (kožné...) alebo tvoj obvodný lekár (tomu nemusíš vysvetľovať, kde presne máš to znamienko, len jednoducho, že si ho máš dať vybrať). Na plastike sa objednáva, nebudú ti to robiť hneď. Pozrú sa, ohodnotia, dajú ti spraviť krvné testy a objednajú na presný termín. Pri odstaňovaní ti pichnú injekciu na umrtvenie ak je znamienko veľké dostaneš 2-3 stehy, ktoré po týždni si musíš dať vybrať. Spoplatnenie neviem či má každá nemocnica rovnako, pohybuje sa okolo 500 - 1000 SK. Na plastike pracuje viacej lekárov, povedz, že sa hanbíš a chcela by si radšej ženu. Myslím, že v tom by nemal byť problém. Keďže je tona takom chúlostivom mieste, bude ťa to trošku bolieť, ale nie veľmi, neboj. ...
Ale mňa by zaujímalo, v priemere koľko mm má tvoje znamienko? Je naozaj takéveľké, že sa za neho hanbíš?

5454

a boli to odstranenie? A KED POVIEM ZE CHCEM LEKARKU TAK MA POSLU K LEKARKE? A ESTE KOLKO TO ASI STOJI A POTREBUJEM AJ DOZOR RODICOV KED MáM 17? DAKUJEM

.....

Ako poznám našich chlapov, tý by boli hotoví z toho, že ich dievka tam má znamienko. Oni by to pokladali za niečo sexi...holka, ty mášmožno ešte dar.....škoda, že tu nenapísal chlap, či by mu to vadilo alebo nie. Ja mám tiež znamienko, je z vonku. Najväčšie na celom tele aké mám A vôbec mi to nevadí. Akurát gynekologička povedal, že ak chcem rodiť musí ísť von, lebo pri pôrode sa natrhne. ....Ak si ho chceš dať odstrániť, choď najprv ku gynekológovi, nech sa na to pozrie. Znamienka sa odsraňujú bežne, musíš si dať pred zákrokom spraviť krvné testy. A samozrejme sa za to platí, pokiaľ to nie je znamienko ohrozujúce život. Pri odstraňovaní znamienok je každý pacient nahý (aj keď si ideš dať odstrániť znamienko z nosa). Teda aspoň v našej nemocnici. Zakrijú ťa iba plachtou. Ak ti je to trápne, požiadaj o lekárku-ženu.

aluska

lekarovi je to suma fuk ci ti vidi vaginu ten ich uz videl habadej a ked si vezmes ze kolko starsich dam tam chodi tak este moze byt rad ze si mlada baba

vagina

lekar ta nepozna a je to jeho robota...
radsej sa budem hambit chvilu pred lekarom ako navzdy pred priatelom a odopierat si milostne radovanky.... chod k lekarovi...

5454

a da sa to nejak odtial odstranit? alebo mám si to ist dat vysetrit? ale aj tak by som sa hanbila ist nejakemu doktorovi odstranit si znamienko z vaginy :(

aluska

a za co sa hambis?preboha je to znamenienko..je to prirodzene..neni to nijaka vada ani choroba...a ksby ti nahodou nieco na to povedal, tak to je len dement ktoremu fakt zalezi len na vagine