Emocionalne nestabilna porucha osobnosti.

dva

z jedného fóra:

v knihe o borelióze, čo mám sa píše:
"Mnohé duševné choroby nie sú rôzne bizarné odchýlky osobnosti ale výsledok otravy s veľmi bežnými toxínmi, ktoré sa nachádzajú v prostredí a v industrializovanej spoločnosti.
Pacienti s lymskou boreliózou rovnako ako obete psychiatrických ochorení, sú často obviňovaní z porúch správania, emocionálnych a kognitívnych problémov, ktoré sú v skutočnosti výsledkom toxických bakteriálnych produktov v mozgu"
Psychiatri by si mali viac naštudovať toxikológiu a psychológovia menej analyzovať a kecať a naštudovať súvislosti na telesnej úrovni, hlavne u prípadov, kde nie sú jednoznačné spúšťače psychologické príčiny. Je zaujímavé ako sú psychológovia vynaliezaví vo vymýšľaní rôznych psychometód, každá z nich vás len obkecá z iného smeru, či už je to psychoanalýza, Rogers, behaviorálna terapia... ale žeby sa viac zaujímali, či za tým nebudú nejaké toxické látky, ťažké kovy, parazity... im moc nedochádza.

bingham

Keituskaaaa....ukoncit to ??? neblaaaazni...(teda ak som ta spravne pochopil)...trosku sa s tym popasuj... :)))...a chlapec pride tiez...uvidis :)))

Keituskaaaa

Keby som nejakych najblizsich mala,mozno by ma to aj zaujimalo.Ja tiez nemam otca,matka pije,nerozpravame sa uz roky.Staram sa o seba sama a teraz som navyse aj po rozchode po 6rocnom vztahu.Tiez som bola v GB predpokladam ze mas tazku pracu,takze stres sa niekde odraza..mne to zacalo tiez v GB..a jasne ze sa nehnevam.Mam 23.A to co popisujes...to iste som zazivala a zazivam ja.Preto som aj stratila priatela.Proste laska z jeho strany vyprchala aj preto,ze som si vybijala na nom zlost.Neovladla som to.A pokracuje to dalej.Mozno by bolo jednoduchsie to ukoncit...

zla

idem si nachvilu aspon polezat aj ked nezaspim..no nech je telo aspon trosku odpocinute lebo rano skoro vstavam...:((( zajtra nejak navecer tu budem tak by sme mohli pokecat...nehnevaj sa..:((((

zla

neboj, to zvladnes...musis..proste ina moznost neexistuje...velmi ti drzim palce... je to super napad, zvladnut to bez liekov... ja som osobne uplne proti liekom...a podla mna najlepsie bude, ak pojdes za doktorkou do ineho mesta...budes sa citit tak ze ta nikto nepozna a bude to pre teba take tajne miesto o ktorom nikto nebude vediet...a medzi najblizsimi mozes potom byt v klude...asi by som nezvladla pocit keby sa na mna niekto este pohorsenejsie pozeral..
ja zijem v anglicku, mam 21 rokov, a vztahy s rodicmi...no nic moc...s matkou si nevychadzame, stale sa len hadame, som pre nu asi ta najposlednejsia, co v zivote nic nedokazala...a otca nemam, bo ten nevlastny bral drogy ale uz je dakde vo fucku...ani neviem kde...
ja mam take stavy, ze ked sa ma niekto napr. dotkne prave vtedy ked to nechcem tak mu mam hroznu chut fyzicky ublizit..a zase niekedy chcem ludom ublizovat iba psychicky..viem ze to je maximalne chore, uvedomujem si to, ublizujem tym sama sebe, pretoze vo vnutri nechcem nikomu ublizit...a preto ma to mrzi strasne...:(
kolko mas ty rokov?

Keituskaaaa

Dozvedela som sa,ze u nas v meste psycholog neni,je 30km odtialto...tak neviem,co mam robit.Mam problemy aj s uzkostou a cestovanim,takze pre mna horor...mame psychiatricku a k nej potrebujem vymenny od obvodnej...som zvedava co jej mam akoze povedat...ale ja by som to chcela zvladat bez liekov nejako...momentalne beriem Elenium,to je dost na ukludnenie,ale to kvoli uzkosti...o tomto probleme este nevie ani moja doktorka :( kolko mas rokov? Ake mas vztahy s rodicmi? Ja mam rodinne vztahy na bode mrazu...

zla

ahoj keitushkaaa....teraz som prisla k pc...som rada ze si sa ozvala...ja momentalne od zlosti nemozem ani zaspat..a to rano o 6 vstavaam...noo..som zvedava...co ty? inak drzim palce u navstevy psyxologa...dobry krok...