únava

[zruseny12]

daj si do google.sk MELATONIN V POTRAVINACH a tretia stranka je zaujimava...O CERVENOM VINE A MELATONINE...
...inak ako pise S1M je pravda a aj alergie sposobuju UNAVU,aj nedostatok zeleza-sposobuje UNAVU...JE TOHO DOST,CO SPOSOBUJE UNAVU...tak porozmyslaj aj nad tym...

S1M

Únava býva často aj z prekyslenia organizmu. Dá sa to vygoogliť a sú o tom aj fajn knižky. Z liekov je vraj dobrý Benosen.

[zruseny12]

tento doplnok sa vola MELATONIN...
ak budes chciet mozem ti dat stranku kde si o nom mozes nieco precitat...alebo aj v google.sk si ho mozes dat a nieco o tom precitat...je to na POKOJNY SPANOK...

logen415

Toto všetko som už skúšal, ale márne, nejaký veľký pokrok som nezbadal :-(
Ono, ja moc dobré skúsenosti s lekármi nemám, tak neverím, že by mi v tejto veci pomohli... Tie lieky idú iba na lekársky predpis?
Obávam sa, že ajtak len zabijem svoj voľný čas a ajtak na mňa bude každý pozerať len ako na blázna a povie mi max., že mám skúsiť ísť skôr spať....

pharmist

Samozrejme existuju rozne spankove centra na SVK. Ak je problem so zaspavanim, treba najprv skusit osvedene recepty: vyvetrana miestnost, pravidelny cas zalahnutia do postele, niekedy pomaha zdvihnut hornu cas tela vacsim vankusom alebo podlozkou, taktiez trochu vina, mlieka, medu.. Ak to nepomoze existuju lieky s rychlym nastupom ucinku a rozkladu - pomahaju iba pri zaspavani dalej uz neucinkuju. S tym uz ale treba vyhladat lekara.

[zruseny12]

...ked tazko zaspavas,tak pokus sa zistit preco...mozno ti nieco chyba,nejake vit.miner.mozno si v stresse...tazko takto radit...
niekto pije caje na zaspatie,niekto si da pivo...
niekto med a mlieko...
su aj doplnky na spanok...atd.

logen415

Môj spánok je veľmi slabý, to viem aj sám :-( Ale neviem čo s tým sa dá robiť. Niekedy zaspávam aj 3 hodiny. Aj to sa často prebúdzam...