Som smutna

Príspevok v téme: Som smutna
poradte

ahojte, dnes som sa pohadala s priatelom asme spolu dva roky a toto bola taka prva velka hadka..proste uz asi pretiekol pohar..v podstate islo o to ze sme si zacali vycitat nejake veci..on mne ze ho stale kontrolujem dirigujem a podobne co sa mne az tak velmi nezda sice chcem napriklad vediet kde je alebo tak ale proste ja to nepovazujem za kontrolu ale beriem to tak ze je to normalne ze sa zaujimam o to co robi moj priatel...hovoril mi ze som stale len smutna ze uz niesom rpi nom taka statstna...ale ja ho velmi milujem aj on mna nechcem o neho nikdy prist asi by som to neprezila....poradte ako urbvoit nejake kompromisy alebo ako mu viac dôverovat ja mam dost problem s tou dôverou aj voci ostatnym ludom ale aj on ma par krat oklamal hoci to boli male klamstva ale aj tak..poradte co robit....len mi prosim nepiste ze som najhorsia a ze nikto by nehccel mat taky vztah ja vas prosim o nejaku radu dakujem

gibs

je to dlhi pribeh ale vam poviem je to o malich detoch a teta mi povedala ze ja sa s niminebavim ale ze len na nich kricim a pritim ze viem svoju pravdu ja sama a vam tun priznavam ze som ani taky hlasok na nu nezdvihla lebo sa takoj ROZPLACE no tak mi poratte prosim

sonika++++

prisla som nato ze ekonomika ma absolutne nebavi,,lenze uz jeden rok som mala sa sebou,,mama sa vomne velmi sklamala tak vzdy hovorila,,

jajka001_

prečo si prestúpila? je to tvoj sen? je to akoby si nechala povedzme medinu a išla na herectvo...ale ked ti raz medina nepasuje a chces byt herečka, a budes tak stastejsia...ludia to nechapu, ale nechaj tak, dôlezite je ze vies co chces, a to vie málo ludí

sonika+++++

Ahojte ja neviem ani ako mam zacat som jednoducho nestastna,, nikto ma nechape,aj doma v skole medzi kamosmi doma ma maju za hlupanu v skole sa somnou nebavi nikto,, a kamosi ty su niekedy dobry a inokedy zly v skole som mala velmi dobrych kamaratov, ale ked som prestupila so obchodnej za kuchara tak to bolo velmi zle nikto sa somnou nebavi a mne je smutno za starimi kamaratmi,,,,poradte mi co mam robit prosim

poradte

ahojte tak dnes sme si uz vsetko vyvetlili dohodli sa na nejkych kompromisoch a uvidime ....ja si uvedomujem ze chcem byt stale s nim a ked niesme jeden den spolu uz som smutna a musim si uvedommit ze ma aj rodinu a proste nemoze byt len cele dni so mnou...aj mi povedal ze proste niekdy sa na mna tak viac tesil ako teraz pretoze je to stale rovnako sme u mna alebo u neho a asi by trebalo vztah stale ozivovat..dakujem vam za rady:)

karuna97

Ahoj,je milé že sa snažíš optimálne hodnotiť aj svoju osobnosť.Ste spolu už v dlhodobom vzťahu,preto diskutovať o skutočnosti bez analýzy nie je jednoduché.No vzťahy sú kráasa života a môžme vychádzať z osobnosti,vývoja spolu,ale aj astrológie a numerológie...Budem tu.