Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
baba1994

dobry den.. chcela byt som sa opytat
mala som s chalanom dva krat sex.. prvy krat to bolo moje prvy krat takze to sa asi ani sexom nazvat nedalo. obidva krat sme pouzili kondom. mne ale teraz meska uz dva dni menstruacia a doteraz isla presne jak hodinky tak mam stresy ci nahodou nemozem byt tehotna. alebo ci by mohlo byt moje oneskorenie menstruacie sposobene tym ze pri prvom sexe isla krv. poriadne vela krvy?
dakujem

Uzlik236

myslím si,že tehotná nie si...menzes ti môže meškať práve preto,že sa bojíš a vieš ako to je vtedy... ako na just mešká:).takže si myslím,že je to stresom... takže neboj sa a hlavne dávaj pozor:)

katka852

baba1994 nepocuvaj takych ludi, ktore si myslia ze si primitivna, ved to je samozrjme ze sa bojis, ale tak kup si radsej test a potom uvidis,a neboj sa, podla mna nie si tehotna, iba ti to meska par dni...ale na ochranu ani v buducnosti nemozes zabudnut v ziadnom pripade, kup si test a potom uvidis, a nemusis sa hanbit za to ze si neskusena, radsej neskusena ake nejaka k...

lalala8

all: ale veď podla mňa si to nemýli s menzesom ..pretože spomenula že jej po prvom sexe tieklo velmi vela krvi tak si nieje istá ..no a može to byť aj tym stresom ze ti nejde menzes alebo proste sa mu teraz zachcelo ist neskor :D

baba1994

fakt uzasna rada.. s takym radami mozes ist akurat tak vies kam.. pochybujem ze toto niekoho fakt presvedci aby to nerobil...
clovek sa tu opyta ci moze byt v tom.. a volakdo z neho hned spravi debila co nevie co je menzes...

aluska

ale o menzese by si mohla vediet...kedze ho mas aj ty
vies co?pre teba je len jedna rada-ty nesexuj lebo si urobis svohou nevedomostou len nejaky pruser...a pochybujem ze mas 300eur na potrat..tak nesexuj, nie si na to vyzreta, mas cas

baba1994

ja viem ze otom vela neviem.. preto sa pytam.. ale tak odkial som sa o tom mala dozvediet.. v skole sa o tom moc nerozprava.. kamosky su este neskusene.. a mama mi na to povedala nech ju zbytocne nestrasim...

aluska

nie nie si tehotna lebo nemas byt z coho a moja ked ti isla krv tak to bolo pretrhnutiim blany a ked je menzes tak krv ide z maternice...nastuduj si ludske telo lebo o tom vela nevies