Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky parfem

Príspevok v téme: Aky parfem
dianka:)

Poradte nejaky pekny parfem - zvodna vona, trosku orientalna, nie vsak moc tazka, nie vsak ani moc sladka. Vona, co dlho vydrzi, vhodna na kazdodenne nosenie. Cena do cca tych 50 €.
Velmi mi sympatizovala vona od Avonu - Extraordinary. Kludne to moze byt vona podobna tejto. Viem, ze takto tazko radit, ale aspon aby som mala par tipov v zalohe, ked pojdem do parfumerky. Diky za tipy

stelapolakova

vyskusaj vonu chloe chloe je sice drahsia ale stoji za kazde euro..mozno trebrs bude za lepsiu cenu ked je na notine povianocny vypredaj

EMA737

je to tato tusim parfums. sk/avon/passion-dance-for-women-toaletna-voda-pre-zeny/ viem ze bola v cervenej flasticke. :-) inak suhlasim hugo boss je tiez super

gastanko2016

ja mám rada Hugo Boss Woman a od Escady Into the blue. Moje dva najobľúbenejšie parfumy. Príjemné a nie ťažké vône.

WEWERKA565

prosim prosim zisti ci sa este ta vona vyraba :) ja mam avon rada, ale parfemy som nemala a skusila by som nejaku tazku korenistu vonu

ivusw

ked spomínate ten mexx , aj ked to nie je original ale velmi pekny je v imitovanej podobe na -odkaz odstránený- a k tej povodnej otazke, aj ked uz asi nie je aktualna mi sedi prave moj aktualny oblubeny parfem Bright Crystal (ale tiez ako imitacia, originaly mi pridu zbytocne odkedy poznam fm :) ) -odkaz odstránený-

EMA737

Juj teraz si mi pripomnula, tiež som mávala nejakú oblubenu z avonu, takú korenistú, ale to bolo snáď 5 rokov dozadu :)

cappy_

mne sa starsne zacala pacit ta nova MEXX, co je v takom cierno ruzovom obale...damska aj panska vona je super....nie je z tych uplne super zanckovych, ale je dobra

beskyd

najlepsie by bolo, keby si vonala prirodzene:) ale to by ti spolocnost masirovana komerciou neodpustila.. takze prenechavam rady povolanejsim:)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.