Aky parfem

Príspevok v téme: Aky parfem
dianka:)

Poradte nejaky pekny parfem - zvodna vona, trosku orientalna, nie vsak moc tazka, nie vsak ani moc sladka. Vona, co dlho vydrzi, vhodna na kazdodenne nosenie. Cena do cca tych 50 €.
Velmi mi sympatizovala vona od Avonu - Extraordinary. Kludne to moze byt vona podobna tejto. Viem, ze takto tazko radit, ale aspon aby som mala par tipov v zalohe, ked pojdem do parfumerky. Diky za tipy

lubkasosi

Já používam veľmi vydarené imitácie Aristea Eau de parfum NUMEROS 138 F, čo je inšpirované vôňou Coco Mademioselle, Chanel. Pre mňa je to aj na Notine drahá vôňa,ktorú milujem, ale nemôžem si ju dovoliť stále. Táto imitácia je neuveriteľne identická a za 11,50 eur!!!

lea_queen

Musíms a priznať že posledné roky objednávam už IBA z netu. Ako hovoríš, v predajniach predražené a iba velmi málo býva nejaká akcia.

amelianov1117

Ahojte zienky, objednavate si parfemy z internetu? Mate s tym dobre skusenosti? ja mam totizto pocit ze v kamennych predajniach su tie parfemy stale drahsie a drahsie :(

stelapolakova

vyskusaj vonu chloe chloe je sice drahsia ale stoji za kazde euro..mozno trebrs bude za lepsiu cenu ked je na notine povianocny vypredaj

EMA737

je to tato tusim parfums. sk/avon/passion-dance-for-women-toaletna-voda-pre-zeny/ viem ze bola v cervenej flasticke. :-) inak suhlasim hugo boss je tiez super