Preziju spermie v teplej vode???

niekto

adam nieje pravda
spermie sa sice tvoria vonku ale je to preto ze pri vyzsej teplote sa netvoria spravne nie preto zeby neprezili

na "sklade su v teple"
v pochve tiez nieje pochvieako zima a preziju tam asi 3 dni

Samsung

:D Dakujem Vam.) Ja viem, ja ich len tak volam :) Len fakt nechcem zatial maleho "Samsunga", bol by to pruser:D Dakujem Vam velmi pekne.) Ja som sa to len preto pytal, pretoze som pocul, ze vajicko, ked je v case, ked moze byt oplodnene, vypusta chemicku latku, ktora povie spermiam kam maju ist.D A staci, aby sa dostali ku otvoru a hned su dnu.) Dakujem Vam velmi pekne za ukludnenie:)

isabella

hehe, ty si myslis, ze by jej z toho stehna tie male chudatka az k vagine doplavali? :-DDD a "male bestie"? len ich raz budes prosit aby boli sikovnejsie neboj ;-)
ziadneho boja, ona nemoze byt tehotna, spermie nie su supermani...

AdamKrt

Vajicka ma muz ulozene vo vacku trciacom mimo tela, z toho dovodu, ze sa tam chladia.

Chlap moze nosit napr. slipy a gulky sa mu budu zahrievat a ak to teplo dosiahne istu hranicu, spermie nebudu pohyblive, alebo budu deformovane, proste nebude ich moct "zasadit", aby sa nieco ujalo.

Uz teplota tela cca 37 stupnov neni vhodna pre spermie, preto sa chladia vonku... Cize v teplej, alebo horucej vode pokapu...

Samsung

Dakujem, tak to ste ma upokojili... Takze ste si isti, ze tym, ze som jej ho zosprchoval zo stehna fakt teplou vodou az horucou, tak to tie male bestie zabilo?:D

xD

a to uz preco smermie nepreziju vo vode? to by ma zaujimalo. to ked mam na sebe semeno a zmyjem si ho, tak hned su mrtve?