urobila som dobre???

Príspevok v téme: urobila som dobre???
kikimiki

ahojte. stala som dnes na autobusovom nastupistia a zrazu ma oslovila taka bezdomovkyna.pravdu povediac ssom sa jej zlakla lebo ja som si hladala rukavice v taske a ona mi zacala nieco vraviet.ze nech jej dam peniaze lebo je hladna ja som sa najskor kuklla ako vyzeraa..same flaky mala po sebe.. taka mensia ciganka.. a zuby ani nemala a takk.. dala som jej dake drobne co som nsala vo vrecku ale uz som tak stranse chcela aby sla preec..a zacala mi vraviet ze je to malo co som jej dala ze ona je hladnaaaa a popritom som sa jej divala na cigaretu v ruke co mala..ale mi este aj povedala nech jej dam keksik co mi videla v taske a ja nevem preco ale povedala som ze nie a otocila som sa tak ja som tez od ana nejedla a to uz bolo podvecer..ale ja nevem preco.mohla som jej ho dat..lebo celou cestopu som rozmyslala ze noaco ked vyzerala ako ....vyzerala.co ak sa to stane mne alebo niekomu blizkemu a tez mu niekto pomoze len par drobnym.. aj ked preco y som, jej mala pomahat zeee?? ale to si moze povedat kazdy..ja neveiem stale o tom premyslam.. co i myslite?? zachovala som sa hrozne vsak????((

zuzic

nerozmyslaj uz nad tym:) mna raz zastavila ciganka a strasne sa mi divala do oci bola som mensia a bolo to hrozne pre mna...no a teraz ked vidim radsej sa vyhnem a ked nie tak idem prec...no este rat urcite nebola v nudzi a uz nad tym nerozmylsaj:) pekny vecer a nemaj vycitky nezasluzis si ich:)

lluullu

AdamKrt, hej to je ich oblubene:"potrebujem este 1E na cestu do bla bla, ukradli mi penazenku". Prvy krat som nevedela o co ide a ta slecna sa skoro rozplakala tak som jej dala, ale stalo sa to opakovane tak uz som poucena.

kikimiki

heh dakujem. nevem co ma napadlo ze kikimiki no neva .D

ved hej ale ja som sla zo skoly a som bola hladna no necela som na nastupku to jest heh ale tak potom som rozmyslala ze som jej ho radsej mohla dat akozee vobec mi neni luto hej tych 20centov ved to je nic v podstate.. ale aj na ne treba par minut robit : DDD ..no hej bol ciganka a taka ze som sa jej aj zlakla no ja neviem fakt taky divny pocit no ...inak a potom ma napadlo ze ked som sa jej otocila chrbtom som mala ake statstie ze sa ma nechytila alebo nieco podobne ale sla prec vaaaa ked som si to uvedomila..lebo ona bola hned za mnou,,,

zuzic

zlata si:) urobila si spravne este ked si videla ze ma tu cigaretu chudobna nie je...a okrem ineho aj mna takto zastavuju ale tiahne z nich alkohol a tak...zachovala si sa spravne ta zena nebola v nudzi...nemaj vycitky:)

Ema132

nemaj vycitky svedomia...neurobila si zle..zober si to tak, ze kebyze sa aj ocitnes na takomto mieste tak spravala by si sa ako ona? no ja by som bola asi rada, ze mi niekto nieco dal v dnesnom svete a nie ze si pytam este viac...ja by som jej nedala ani peniaze...

alena33

bingham,ty si urcite nespokojna,neukojena a zatrpknuta vo svojom zivote,urcite si nevysporiadana s nejakou svojou traumou z detstva a vies preco??? Lebo este stale dokazes reagovat takymto neskutocnym sposobom na urcite situacie ako napr.
a vlastne to bola ciganka !!!!!!

AdamKrt

Mna pre rokmi zacalo balamutit take mlade dievca, ze potrebuje 250 SKK, ze jej ukradol niekto doklady a potrebuje na cestu domov. Skoro ma oblafla, ale nemal som vtedy tolko pri sebe, takze mala smolu. O 2 tyzdne som ju znovu videl a znovu zacala s tou istou historkou, ale asi sa rozpamatala, lebo sa rychle obratila a mizla prec.

Tiez sa mi stalo, ze stara bezdomovkyna chcela peniaze, ze je hladna. Lenze bolo z nej citit alkohol. Ona chcela slopat a jest. Moc sa jej nepacilo, ze som jej chcel dat stravny listok na jedlo. Ona chcela peniaze...

len tak

Zdalo sa jej málo? Za 6 centov si môže kupiť aspom rohlík,ale na cigarety a alkohol jej to nestačilo. Nabudúce, ak sa stretnes s takýmto niečim, daj radšej keksík a nie peniaze. Nie sú schopní kupiť si nič na jedlo, len alkohol a cigarety.

bingham

heh aky zlaty nick mas :))...noo urobila si veelmi spravne...ludia ako ty maju neustale taketo "vycitky" svedomia...a pri tom uplne zbytocne....spravila si dobre.... :))

a vlastne to bola ciganka !!!!!!...takze...si sa az moc dobre zachovala...keby mne povedala ze chce ten keksik..tak jej ho napcham do huby..aj s tou cigaretou co mala....

a rada...na buduce...na takych ludi nereaguj...ved nevies co mozes od nich cakat...

lluullu

nech ta to nemrzi, urobila si dost. Mna tiez mrzi /kedze nefajcim/, ked si kupujem notabene a ten dotycny fajci. Ked ma na cigarety, tak preco nie na jedlo? Iked nabuduce jej radsej daj ten keksik ako peniaze.