Zuby mudrosti

Príspevok v téme: Zuby mudrosti
kristal

tak ten problem su zuby mudrosti :( ked mi isiel prvy zub von tak ani neviem ako ...samozrejme ze sa mi hned pokazil a mam tak dieru ako reseto je sice zaplombovany ale aj tak je tam diera ...bola som u zubara cirka pred tyzdnom a on mi povedal ze vsetko je v najlepsom poriadku ...
ten problem je ale s druhym zubom mudrosti skusim vam to opisat...ten zub sa tlaci von uz asi pol roka,trocha ho vidno pod dasnom lebo dasno je rozdvojene na dve casti uz asi pol roka a v kuse krvaca nie moc ale trosicku co mi prekaza je ten nenormalny SMRAD...sa to neda vydrzat ...je to iba ten jeden zub lebo som si prtom nahmatala ten ,,rozporok,,:) a je to tragedia :( prosim poradte mi umyvam si zuby 3 krat denne aj nit pouzivam aj ustnu vodu ale nic nepomaha sa bojim ze ako dlho to este potrva ...prosim pomozte mi

kristal

lenca zaujimave co tu pises...to ozaj lebo ja mam takto otvoreny no napol otvoreny zub uz asi tak 8 mesiacov a sa mi to zda byt trosku dlho lebo vzdy je v takom isyom stave nehybe sa nerastie...a ako som pisala pri tom prvom zube mudrosti som ani nevedela ako a bol von...tak myslis si ze aj ja mozem mat taky isty problem???

lenca45

ahoj, takyto problme som mala aj ja... napokon mi zubar kazal zubky zrontgenovat a ukazalo sa, ze 1 nema ako von, rastol zlym smerom... tak siel von a odvtedy je pokoj :) A pri tychto zubnych problemoch som zistila, ze skutocne su zubari dobri a flakaci. Moj prvy doktor mi tiez odporucal len same vodicky, druhy ma poslal na rontgen, poradil sa so stomatochirurgom, zub vytrhol a pomohol :) Tak vela stastia, au, ked si spomeniem, az mam mraz na chrbte :)

Denz

kristal- :))
to nieee:DDD
ja som v zivote vesely:)))
to len tu ....po par hodinach a niektorych temach.....
a potom sa mi to stane,ze zareagujem aj na normalnu otazku nevhodne.

kristal

tibii hej som si to este raz pozrela a mas pravdu tak to urcite objednam :) dakujem ti este raz ....ozve3m sa ako to zabralo

denz-je to v poriadku mna sa to absolutne nedotklo ale citam tie tvoje komentare k inym temam tak to mas asi zly den cely zivot..ale je to len tvoja sukromna vec ..tak vela stastia

dakejm za rady

kristal

tibii dakujem za radu ale mne sa to dasno ako ,,,rozdeluje aby ten zub mohol vyrast tak preto to dasno mi tak krvaca ale vdaka za link urcite vyskusam.....

denz ak si kliknem do vyhladavaca na tvoje komentare tak ozaj nechapem ze kde sa tolka zlost v tebe berie...ale budis....

Tibiii

Ahoj,

mam podobny problem ale ide mi to z dasien .. lekarka mi odporucila nejaky konopny olejcek, mmntik hodim ti link, vraj zahoji vsetk v puse a je vyborny.. uz mam objednane dva, tak ich cakam! zaceli to a prestane krvacat

CANNADENT regeneracne serum..najdes pod zlozkou afty, vraj si mam potierat postihnute miesto..objednala som tie malinke na skusku, uvidim... snad pomoze

//////////////////////