Zvlastne sny...

Príspevok v téme: Zvlastne sny...
julien

zdravim mam uz taky dlhodobejsi problem. mozno to ani problem nieje ale neni to asi normalne. nie kazdu noc ale dost casto sa mi sniva neskutocne zivy sen ( ze lezie pri mne obrovsky pavuk . ten pavuk mi nechce nic asi urobit len popri mne chodi a ja ho vnimam) problem je v tom ze je to akoby polosen lebo mne sa sniva ze vidim toho pavuka pri mojej hlave a nahle sa zlaknem zobudim vyskocim z postele a snazim sa ho zabit a cudujem sa kde ten pavuk zmizol ( uz vnimam a som zobudena)niekedy to zachadza az tak daleko ze cez tento sen vyskocim na postel a zacnem strasne kricat ako keby ma niekto zabijal a neviem to ovladnut zobudim sa az neskor.takto pobudim cely dom a vsetci su vystraseny co sa deje. tuto noc sa mi snivalo ze bol pavuk a ja som ho zabijala papucou a nedal sa zabit. vsetky madrace som poprevracala ci tam nahodou nebude - a samozrejme nebol ,,najlepsie,, je ze ani nemam fobiu z pavukov nic nerobim ked ich vidim naozaj len sa toho nedotknem inak strach nemam ani som nikdy nemala daky negativny zazitok s nimi casto krat sa mi stava ze neviem rozlisit sen od reality a vzdy som taka mimo ze nechapem ci to bol sen ci naozaj pavuk a potom sa bojim zaspat lebo sa bojim ze po mne polezie. akoze mozno smiesna tema ale vravim sniva sa mi to hrozne casto a neviem to ovplyvnit...neviete pomoct? diky

tami123

Ahoj, tak ja zazivam nieco podobne, ibaze ja sa v skutocnosti pavukov bojim (neviem, mozno mam az fobiu).Zacalo to asi pred dvomi rokmi a stalo sa mi to uz niekolkokrat. Je to taky polosen, alebo zivy sen.Najcastejsie sa mi sniva ze mam velkeho pavuka pri hlave na posteli (v tom sne lezim presne tak ako v skutocnosti).Alebo ze je na zaclone.Raz sa mi snivalo ze mi pavuk visi nad hlavou na pavucine. Potom sa zobudim, zasvietim a prevraciam perinu hladam ho a az po chvili si uvedomim ze to bol len sen. Minule som normalne vyskocila z postele a na dlazke som si poklaciacky vytriasala vlasy:)
Ani ja neviem ako tomu predist a je to dost neprijemne..

julien

a neviete co moze byt za tym? nepozeram ziadny filmy ktore by ma vystrasili alebo kde su pavuky...cez den nezazivam nic hrozostrasne...nechapem to...uz to mam vyse roka a uz sa to stupnuje ( tym ze zacinam vyskakovat z postele a kricat...)
neni to normalne podla mna a neviem ako tomu predist...

Lily.

S pavukom, teda s tarantulou som mala polosny, ked som chodila este na ZS a mozno aj SS, cize nejak v tych rokoch. Na zaclone v mojej izbe som uvidela tarantulu, vstala y postele a bezala za rodicmi do spalne ci do obzvacky s krikom, ze mam v izbe tarantulu. Nikdy sa ku mne tusim nepriblizovala, iba bola na zaclone a mna to vzdy vydesilo. Ked som rodicom hovorila :" Ja mam v izbe tarantulu!!!" akonahle som to doppovedala, uvedomila som si, ze je to len sen, no ked som za nimi bezala, skutocne som verila v to, ze tam bola. Uz sa mi to dlho "nepolosnivalo", ael tiez si niekedy sen zamenim za realitu, ze napriklad ked sa v nom odzrkadli bezny den. V poslednu dobu vsak mavam sny o snoch vo snoch a to sice take, ze v tom sne sa mi sniva, ze sa mi nieco snivalo a vravim niekomu, co sa mi snivalo.

sasia

ja som tiez mala hrozne sny skoro az nocne mory,vzdy sa mi snivalo s červami kazdu noc,vzdy ked som sa zobudila mala som pocit ze je to skutocne,v tom sne boli take hnusne velke,tucne niekedy mi vychadzali z palca,potom som ich vídela len tak na urcitych miestach a v kvetoch.Boli hnusnej bielej farby preto som neznasala vsetko biele.a v realnom zivote som neznesla ani pohlad na cervy v knihe.teraz je to uz dobre uz sa mi nic take nesniva,nechcem zarieknut, :D ale cervy neznasam nadalej

letnička

mne sa to raz stalo s bývalým - vyletel uprostred noci z postele a prehadzoval periny ze je v posteli had. bol ako keby v polospanku. musela som ho ukludnovat ze ziadny had tam nie je ze to bol len sen. ale on hady neznásal

rebeka76

podla snaru:
pavuk - Šťastné znamenie, v tvojom živote nastane obrat k lepšiemu.
- zabiť ho: Premôžeš nepriateľa.