čo so sebou??,

Príspevok v téme: čo so sebou??,
vanilka3

ahojte baby, chcela by som sa spýtať, čo si mám zobrať zo sebou do pôrodnice....už sa mi to kráti a ja neviem čo nabaliť. viem, nejaké tie základné veci ale nemáte niekto nejaký zoznam??? a tie jednorázové nohavičky a popôrodné vložky, to sa kupuje normálne v lekárni??? a takto sa to volá???? neže tam budem trapošiť... :-)) dakujem

meggy10

no nebyt denza tak zabudnem na toaletny papier:DDD

tak lepsia je nocna kosela, tak ked bude vizita a budu kontrolovat budes musiet davat dole nohavice z pyzama, ale ako chces, a este nezabudni dojcensku podprsenku, a perinku tam daju az pri odchode staci, aj oblecenie daju, moj maly vyfasoval ruzove dupacky tak mi potom priniesli ine.

vanilka3

dakujem....nemôžem mať pyžamo??? musím mať nočnú košelu??? no nevidela som tie vložky z lekárne, len som počula, že by som mala mať tie...neviem...stačia aj normálne??? a pre bábo, treba aj perinku, alebo to až pri odchode??? aj nejaké oblečenie za celý pobyt, pre malé??

meggy10

ahoj na uvod videla si vlozky z lekarne?

ja som mala alwaysky tie na noc, a potom uz normalne, nohavicky som mala stahujuce na brucho

pre teba: nocna kosela na ramienka, tie nohavicky, vlozky, prsne vlozky, nieco na ranu ja som mala detol, ked ides rodit normalne, dojcensku vodu, nejaku obuv, ponozky, uterak, sprchac, sampon, hreben, podla potreby ti uz nieco prinesu.

pre babo:pampersky, ja som uz v nemocke balila na siroko, obrusky, masticku na zadok, podbradnik, alebo latkovu plienku, uvidis aky bude mat pupok a tam sa aj opytas co s tym. pripadne lieh z lekarne.