Bolesti krcnej chrbtice a hlavy

Príspevok v téme: Bolesti krcnej chrbtice a hlavy
anuska33

mam 33 rokov,pracujem v novinovom stanku.Vacsinou zatazujem lavu stranu,ale neviem ci to suvisi s mojim problemom.Bolieva ma velmi lava strana a bolesti zacinaju od lopatiek,ide to do ramena,do krku,zahlavia a potom ma bolievaju aj usi,zuby a oci,ale vsetko suvisi asi s tou chrbticou lebo chodim aj na masaze,ale tie pomozu len na chvilu.Je to neprijemna bolest.Doktorka povedala,ze sa s tym musim naucit zit,ale niekedy su bolesti hrozne.Snazim sa zatazovat aj pravu stranu,ale mam pocit ze ta lava strana ma boli este viac.Poradte mi prosim vas co mam robit.Doktorka mi povedala,ze to moze byt aj psychickeho povodu,ale preco by ma bolela len jedna strana?Teraz lekari ked nemozu najst pricinu tak je to chrbtica alebo psychika.

katakak

Anuska, týmto problémom trpím už tri roky, niekolkokrát som skončila v sanitke, lebo som na bolesti odpadávala. V nemocnici som bola na internom vyšetrení a tam mi zavolali psychiatra a povedal mi že proste msím brať lieky. Je pravda že mávam úzkosti ale neverila som , že je to z toho,, aj napriek tomu že ma o tom až moc presviedčal. po pol roku ma odviezla sanitka do nemocnice s rovnakýmu bolesťami a zistili mi zápal trojklanného nervu. bolesti to boli teda riadne. Robili mi aj EMG vyšetrenie a zistili, že mám citlivu pravu časť tváre, rýchlejšie a silnejšie reagujem na bolesť.. bolieva ma totiž iba pravá časť hlavy, trpím aj bolesťami krčnej chrbtice, vtedy mám vpichy do hlavy.. takže ja mám tieš len jednu stranu