90. dnova dieta od 02. 02. 2010

cicusa03

no tak to mas super pracu s chipsami :D...kolko mas inac rokov ak sa mozem spytat?..ja som sa uz naobedovala..mala som ryzu s fazulou :D tiez chladnicka nic ine nedala :D

tinky

ja xceeeeeeeeeeeeem obed uz.xixi som na ranajky mala grep a asi to bolo malo.tak musim pockat do dalsej prestavky teraz mi musi stacit vodicka.ja mam dnes sacharidy a cestoviny s cuketou nic ine nebolo v chladnicke.no ja mam v praci dost velke pokusenie nam davaju zadarmo chipsy ale odolavam.zatial xixi

cicusa03

cicusa gratulujem :) ze si vydrzala..ja som sa tiez uz parkrat pekne drzala..ale odolala som pokuseniam :) dneska mam skroby

Tinky

ahojte...no ja dnes skroby to ja mozem ale 12 hodin v praci som v kuse rozmyslala nad jedlom co si spravim nasledujuce dni hehe.takze som si robila chutky na bielkoviny.

cicusa03

ahojky kocky vcera som mala ovocny den a islo ma trhnut, skoro som steny obzierala..ale vydrzala som :D a ako sa vam dari?

cicusa03

ahojky kocky vcera som mala ovocny den a islo ma trhnut, skoro som steny obzierala..ale vydrzala som :D a ako sa vam dari?

lejja

AHOJTE BABY,super ze ste sa pridali,ked nas je viac tak to ide lahsie.27katuska mas dnes bielkoviny?Ja ano.Vcera som vitaminy trosku porusila,lebo som mala narodky.BZZ a ANETI konecne sa vaha pohla mam o kilo menej.

Tinky

este stastie, ze skoro hehe ja som sa minule pohadala s frajerom a na uzmierenie mi doniesol kofolu a zlate oblatky skoro som ho zabila hehe kofolu som nemala asi 2 mesiace ale ustala som to.