90. dnova dieta od 02. 02. 2010

bzzz

ahojte :)

ja mam dnes super naladu, dnes som si bola kupit nohavice a na miesto 44 som si vyberala nohavice velkosti 40 :) sa tesiiiiim :) dokonca jedna 38 mi bola aj dobra :)
lejja: ja som schudla cca 11kg, chcela by som este 14kg dat dole,ale potesim sa aj kazdemu kilecku co pojde dole :)

aneti7

lejja ja som zatiaľ schudla cca 10 kg, ale chcela som do konca diéty aspoň 15...ale aj tomu sa teším:)...len mi ej trocha ľúto, že nepôjde tých 15

lejja

ahojte,kolko ste doteraz schudli?Aneti kolko si chcela schudnut?Ani ja som zatial neschudla tolko kolko som chcela a asi ani uz neschudnem.Ale aspon nieco.

aneti7

Ahojte...ja som mala dnes škroby...na raňajky som mala banán, a na obed som si dala francúzske zemiaky (ale povyberala som si z toho len zemiaky)a na večeru ešte neviem...zajtra mám UH tak som si kúpila cestoviny
Už sa nám to kráti, necelé 3 týždne a je koniec:)...len škoda, že sa mi nepodarilo schudnúť toľko čo som chcela...už dlho mi nešlo dole nič:(...tak hádam ešte potom postupne niečo pôjde
Baby a začali Vám padať vlasy? Lebo mne strašne a neviem či to je z tej diéty...je to normálne?

bzzz

Ahojte :) ja mam dnes bielkoviny, tak na R: som mala dzus a banan, na obed si chcem spravit grilovany camember s nivou a udenym ostiepkom, a zeleninku k tomu, a na veceru asi cottage ch.

A vy ako?

Lejja: ano ja som si to prvykrat objdenavla z netu, len sa mi po par mesiacov aktivneho cvicenia znicil respektivne rozpadol :D, tak som si kupila v tescu bandaz na krize a je to to iste len vzadu je to tensie...
a ano ja som si na vodny den spravila
zeleny a biely caj..

zdenulka:ano neboj da sa to vydrzat, teda ja som si na to uz zvykla, uz ani voda mi nerobila problem :) klop klop klop

lejja

Ahojte,tak ako sa dnes mate?Ja dufam,ze to dnes nejak vydrzim.Neviem ako vy ,ale ja si varim cez vodny den aj caje.Tak napiste ako vam to ide.

lejja

Ahojte,Bzzz ten pas si si kupovala cez internet,alebo v obchode?Ja mam tiez vitaminy na ranajky som zjedla jablko,teraz obedujem tiez jablko a urobim si nejaky zelen salat.vecera pomaranc a jablko.Zajtra mam vodny den,ale budem do vecera v praci tak to musim nejako vydrzat.

bzzz

zdenulka : tak na ranajky som mala pohar dzusu a jeden banan, a na obed planujem kalerab, a na veceru asi pomaranc ale zvycajne jem len ovocie a zeleninu, maximalne si dam este pohar dzusu alebo asi 1-2krat som si dala oriesky, kedy ako :)