Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

ethel

ojoj moja,to si viem predstaviť..:-( mňa to do druhého dňa prešlo...a teba určite tiež prejde...Zase pohovor?Ty chodíš nejak často na pohovory..hi...

aja25

Robili mi to bez inj....:-( Mam to velmi citlive nepomohol ani ibalgin a to idem zajtra na pohovor:-( Dufam ze ma to do zajtra prejde!!!!

ethel

Ahoj Ajka,až zajtra mám nočnú..dnes si cez okno vychutnávam slniečko..hi..Slušný muž dva dni ignorácie....

aja25

Ahoj ethel....a ty si doma?,eliss hvizdanie mi lezie maximalne na nervy!!!Niekedy sa tvarim ako hlucha,slepa...to zabera!!!...Slusny _muz ako uz sa darí?

ethel

Elisska,raz sa ti určite narodí malé blonďavé modrooké..predispozície na to máte silné,takže sa teš...či ma poslúchajú?Áno,poslúcham...hi

elissa

Ahojte, tak uz som doma. Chlapciatko spi, sla som ho trosku poskrabkat a hned zaspal, chudatko. Ale ma 36,5, ma silnu imunitu, vidno, ze je po mne:)) ethelka, ty si taka dobra dusicka, keby bolo takych dobrych ludi viac...Musis byt zaroven aj velmi silna, velmi ta obdivujem za to, aka si. Dufam, ze ta muzik pocuva a dcerku mas zdravu. ajka, modrooka brunetka, ty si teda uzijes hvizdania, co dievcica?:) Priatel je modrooky blondak, ja som bola kucerava blond do piatich rokov, teraz mam svetlohnede vlasy (dost stmavli vekom:))Ja by som chcela modrooke kucerave blondave babatko, ale mala by som rada i nekucerave, keby prislo:))) Pozdravujem i slusneho muza. Dobru nocku.