Kto bral doxybene na plet? Co po vysadeni?

Príspevok v téme: Kto bral doxybene na plet? Co po vysadeni?
doxybenkaa

chcme sa opytat, co sa vam dialo po dobrati doxybene.
Mne velmi pomohli ,pory s astiahli, plet sa nezapalovala... brala som ich 3 mesiace... dnes su to 2 tyzdne, co som ich vysadila a mam pocit, ze posledne 3 dni s a mi horsi plet, mam jeden zapaleny polavi vriedok a akoby zvacsene zanese pory, to sa kde nabralo??? som v soku, ze by sa to tak rychlo vratilo naspat?

(mam sice menzes, ale pocas uzivania doxybenea celkovo som pocas tychto dni plet horsiu nemavala, preto ma zaujima, len ze ako to vyzeralo u vas po vysadeni)

dakujem vam, som zufala, ak som to brala 3 mesiace nadarmo

doxybenkaa

ved to ma stve najviac, ze tak dlho sa tym stopeme....
ja tiez duac gel, to je zazrak...zinerit som mala, ked som mala 16 cca, vtedy pomohol....
okrem toho, beriem pravidelne zinok, vitamin C, to je na lepsie hojenie...
a nejaku robenu vodicku s pudrom na ten chrbat...ta je super, ale silna dost...

ja som mal tiez dost mastnu plet...hlavne, ked mam dlhsie make up na sebe to vidiet...
okrem tychto masticko-vodicko veci chodim 1 x za 5 tyzdnov na zbrusovanie koze, tym pieskovym peelingom... to mi VELMI pomaha, fakt...

takze sa staram a investujem do seba dost,ale konecne, skoda, ze som nemala prachy a rozum skor :(
no budem ti drzat palce, aby ti to ostalo v tomto vyliecenom stave

doxybene?

juuj...tak si len drzme palce...lebo mna porazi ak som do seba stopala tetracyklin tri mesiace nadarmo...to nieje sranda zase :((...a inak beries aj nieco ine? ja zinerit a duac gel...a aj tak mam stale mastnu pokozku :D to je hroza

doxybenkaa

no, ked som ich zacala brat, dost rychlo zabrali, uz sa mi na tavri ani nic nezapalilo, ani najmensie, pory ciste, stiahnute.... za tie 3 mesiace sa mi asi urobili nejake 2 male dobky na tvari, inak super, bola som nadsena.... hladucka plet...a teraz.... nejaka podrazdena, rozsirene pory.... a citim malinke krcky pod kozou,kde tu.... fu, normalne mam z toho stres :))))
najhorsie je, ze som ich zacala brat, lebo sa mi vyhadzoval chrbat, proste zrazu....hned to preslo a dnes vidim,nejake 2-3 male fliaciky zas... inak pocas uzivania by som marne na sebe hladala nieco
ooooooch :((((

doxybene?

jasne napisem ti sem po tom...sama som zvedava...ja som akurat vysadila HA ked som ich zacala brat...takze voda sa mi postupne z tela stratila....ale vedlajsie ucinky som si nijake podstatne nevsimla..len ked som sa niekedy nenavecerala poriadne(brala som ich vecer)...tak mi bolo velmi zle,plus velke bolesti krce v bruchu...inak nic vobec...teraz mam plet taku peknu a cistu...len trochu jazvicky mi ostali..normalne sa bojim ze sa to zacne odznovu...aj kozna mi povedala ze sa to moze vratit len niektore zapaly ze sa preliecia..tak ja neviem...a ako sa ti zhorsila plet?

doxybenkaa

prosim ta velmi, mohla by si mi sem potom napist, cca po 2-3 tyzdnoch,ak nezabudnes, ze ako sa sprava tvoja plet? boze, no ja duuuufam, ze mam nejaky stres v kombinacii s kramami, lebo ma porazi.... a inak, nejake vedlajsie ucinky nemas? lebo ja ako som ich zacala brat, tak asi v kombinacii s antikoncepsiou ssa mi zadrzala voda v tele, som pribrala 2 kg :) ale uz je vse prec,ako ich neberiem,haluz

doxybene?

no ja som zvedava...este posledny tyzden a tiez ich doberiem...bojim sa ze sa to vrati,teraz je to v podstate ok...bolacik len raz za cas inak vyrazky zmizli...nechcem aby sa to vratilo :((..ake mate vy skusenosti?