Prečo vznikaju strie

Príspevok v téme: Prečo vznikaju strie
neonka

Ahoj. Strie som dostala po pôrode svojho syna. Predtym som vôbec ani netušila čo to vlastne je. Je to veľmi škarede a hambim sa aj chodiť na kupaliska . Už som skušala aj rôzne kremy aj masaže a nič nepomáha . Mam ich už dlho. Poradte mi prosim ak ma niekto skusenosti s nimi čo na to použiva a ak sa ich zbaviť už navždy.

0vecka

ja mam strie na bicepsoch a je pravda ze uz skoro ani niesu vidiet len po nejakymi uhlami svietia na fialovo :) inaq ich vobec nieje vidno

aluska

aby som este dodala strie su vlastne velmi hlboke jazvy
ja mam len 22 rokov, za mesiac 23 a mam ich uz vsade okrem brucha a co..a pritom vobec nemam nadvahu ani nie som obezna.priatelovi to nevadi..ani mne...ma to pomaly kazda tretia zena..ani sa nehanbim ked som na kupalisku alebo tak

zuzic

suhlas s aluskou. striji ma nikdy nezbavis ale casom zblednu, stanu sa menej viditelne ale aj tak budu vidiet navzdy.

aluska

strie vznikaju tym, ze praskaju cievky v kozi a pod nou..je to z toho dovodu, ze nejaka cast tela zacne velmi rychlo rast (tehotenstvo, prudky rast, pribratie atd) a tieto cievky sa nestihaju tak umerne rychlo zvacsovat a zacinaju praskat, teda vznikaju strie
robit sa s tym nic neda..kremy pomahaju scasti len ako prevencia, ked ich uz mas tazko sa ich zbavis...mozno same vyblednu alebo len laserom ale to je velmi drahe.

soffa

strii sa nikdy nezbavis,ani ked si kupis ten najdrahsii krem.vznikaju roztahovanim koze,ak clovek nabera rychlo tuk.