Vyrovnanie vlasov AKO?

Príspevok v téme: Vyrovnanie vlasov AKO?
vlasac

:) zdravim som chlapec a mam dlhe vlasy chcem ich dat skratit na postupku ale moje vlasy su dost kucerave takze ked ich skratim tak budem mat stocene aj tam kde teraz nemam su su dlhe po plecia ale checl by som tak o 7 cm dolu poradte nieco aby som mohol postupku a aby som mal fakt rovne vlasy aby sa proste strasne nevlnili okrem zehlicky :) dakujem

labrasiliana

NOVINKA, LA - BRASILIANA, Keratinova regeneračna kúra s trvácnosťou 4 mesiace.
Rozšírte služby vo vašom salóne a ponúknite svojim zákazničkam viac.

Prinášame na slovenský trh Americky výrobok určený na dlhodobú regeneráciu s vyrovnávacím efektom, Brazil keratín, LA - BRASILIANA.

Výrobky sú určené na domáce aj profesionálne použitie. Obsahujú keratín a kolagén.
Sme výhradným zastúpením pre Slovenskú a Českú republiku a distribútormi pre Maďarsko.

Navštívte našu www.la-brasiliana.sk.

Poskytujeme: Predaj výrobkov,Školenia pre kolektív aj individualne s Certifikátom na celom územi Slovenska aj Česka.

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás alebo nám pošlite e-mail.

info@la-brasiliana.sk

p.s. Hladame exkluzivneho distributora pre Cesku republiku,

a na Slovensku hladame distributora pre stredne a vychodne Slovensko.

BBQ

ja len chcem vedieť kde sa to vyrovnanie robí najlepšie v BA mne je jedno či to škodí veď to je jasné že áno

cc

odporucam Vam pouzit kuru Brazilsky keratin. Tato kura obsahuje prirodny keratin z ryb a nielenze narovna vlasy ale obnovi strukturu vlasu. Vlasy ostanu krasne leskle, zdrave a zregenerovane. Odporucam pozriete si stranku www.brazilkeratin.sk

darika

daj si do google-chemicke vyrovnanie vlasov.Najdes tam toho dost.Toto som nasla ja,co je asi najjednoduhsie.Tebe treba uz len najst kadernictvo v tvojom okoli.
www.mbroyal.sk

darika

tak,ako mozes rovne vlasy chemicky zvlnit,tak mozes kucerave vlasy chemicky narovnat.Tam,kde mas najblizsie vlasove studio,opytaj sa na to.Robia to ale len v tych lepsich.

vlasac

img291.imageshack.us tak ale mam len po plecia :)hore mam rovne a konce sa dosť kučeravia :) takže kebyže sa idem strihať tak sa mi skučeravia tie vlasy ktore su vyššie