Som už zúfalá a neviem si dať rady

Príspevok v téme: Som už zúfalá a neviem si dať rady
mejogsi

píšem tu prvýkrát a potrebujem pomoc. som už zúfalá a neviem si dať rady... ide o to, že som podviedla človeka, ktorého lúbim nadovšetko a ešte pred jeho očami. pol roka som bojovala o jeho srdce a keď som si ho opať získala,tak som spravila toto. hanbím sa sama za seba ako pes, nedokážem sa s tým vyrovnať. on sa teraz so mnou samozrejme nebaví a ja mu už ďalej nechcem ubližovať...

aluska

mejogsi mala si rozmyslat predtym ako si to urobila...ani sa mu necudujem ze ta nechce..ani ja by som nechcela niekoho kto ma podvadza...

mejogsi

nechapem nasho riaditela ako to mohol spravit a toho "mojho" ked sa na to iba pozeral a nic mi nepovedal ako si tam so mnou robi co chce a ja o sebe ani neviem. je to moja hanba ze som sa tak strieskala, ale aj ich, ze to dopustili...

darika

tak mu to povedz takto,ako si to napisala tu.Daj mu cas a ked bude v nemocnici,chod ho pozriet,ale nie dlho.Snaz sa byt co najkratsie a uvidis.Su ludia,ktori vedia odpustit a su ti,ktori to neurobia.

mejogsi

darika - ja som nepila 7 rokov a ani mi to nechybalo. teraz som sa opila tak, ze som dohnala tych 7 rokov. a mozes verit tomu, ze alkohol do ust nedam !!!! ja som tiez nevedela pochopit ludi, ktory mi povedali, ze ked sa opiju nevedia co robia.. teraz uz to chapem, pretoze som si to prezila na vlasnej kozi.